Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Tomorrow 10:00 AM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Next
Back To School
Sort by: Relevance
All
Fruits
Vegetables
Juices
Dairy & Eggs
Chilled Food Counter
Food To Go
Fish & Seafood
Meat & Poultry
Rice, Pasta & Pulses
Cooking Ingredients
Nuts, Dates & Dried Fruits
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Generic
Maxi
Faber Castel
Maped
Almarai
Show more (94)
Origin Country
United Arab Emirates
Saudi Arabia
France
United States
Italy
Egypt
Show more (94)
Size
400g
500g
200g
1kg
250g
1L
Show more (94)
Price
AED 6 - 829
Filters
Sort
Deals
All
Fruits
Vegetables
Juices
Dairy & Eggs
Chilled Food Counter
Food To Go
Fish & Seafood
Meat & Poultry
Rice, Pasta & Pulses
Cooking Ingredients
Nuts, Dates & Dried Fruits
Previous slide
Next slide
Kingdom Dates Honey 400g
AED
11.29
AED 28.22 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Barakat Fresh Squeezed Daily Apple Juice 500ml
AED
18.99
AED 37.98 per Liter
500ml
Only 2 left
Tom. 10:00 AM
Akawi Cheesaland
AED
15.60
500g
Tom. 10:00 AM
Euro Gourmet Smoked Beef Pastrami
AED
37.25
250g - Approx 4 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Jumbo Broad Beans
AED
11.49
300g - Approx 3 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Jomara Dates 400g
AED
58.89
AED 196.30 per Kilo
400غرام
Tom. 10:00 AM
Spanish Roll
AED
1.49
Tom. 10:00 AM
Chilli Long
AED
6.25
250g - Approx 4 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Black Seeds
AED
3.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Italian Mix Whole Olives
AED
25.00
250g - Approx 4 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Magdous in Oil
AED
9.00
250g - Approx 15 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 10:00 AM
Muffin Walnut 6 Pieces Pack
AED
13.79
6 Pieces Pack
Tom. 10:00 AM
Corn Bbq
AED
6.75
150g - Approx 250 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Sushi Daily Philadelphia Rolls 9 Pieces
AED
37.99
9 Pieces
Tom. 10:00 AM
Cheese Bread
AED
1.49
1 Piece
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Himalayan Pink Salt Crystals
AED
2.75
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 1 left
Tom. 10:00 AM
Customizable
Fresh Medium White Mullet
AED
13.79
600g - Approx 3 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Banana Single 1 Piece
AED
1.58
1 Piece
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Burghul Fine
AED
1.80
200g - Approx 250 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Rians Le Roule Cranberry
AED
19.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Onion Pearl Assorted Import
AED
24.99
227g
Tom. 10:00 AM
Nuaimi Lamb Ribs
AED
261.80
2.20KG
Min Order:
2 kg
Tom. 10:00 AM
Filets D Anchois Marines 500g
AED
93.99
AED 187.98 per Kilo
Only 2 left
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Chickpeas
AED
6.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Classic Mixed Nuts
AED
18.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Premium Cheese-Coated Cashews
AED
11.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Mix Fruit Cake 4 Pieces
AED
20.99
1 Piece
Tom. 10:00 AM
Al Baraka Labana Ball With Zattar
AED
28.99
500g
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Pecan With Milk Chocolate
AED
29.85
150g - Approx 7 pieces/KG
Only 1 left
Tom. 10:00 AM
Soule Soup Roasted Pumpkin 500 ml
AED
18.99
500 ml
Tom. 10:00 AM
Bayara Dates Ajwah 150g Zipper Pouch
AED
18.79
AED 125.27 per Kilo
150g
Tom. 10:00 AM
17% OFF
Los Pinos Kashmiri Chilli
AED
5.30
6.40
200g - Approx 3 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Euro Gourmet Veal Breakfast
AED
33.75
250g - Approx 4 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 10:00 AM
South African Beef Topside Roast Import
AED
29.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Appenzeller Cheese
AED
49.80
200g - Approx 7 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Bakemart Gluten-Free Large Vegan Burger Buns 4X83g
AED
22.00
4X83g
Only 2 left
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Dried Mixed Vegetables
AED
37.80
200g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Hana Beef Mortadella Olives
AED
16.75
500g - Approx 67 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 10:00 AM
Bayara Sunflower Seeds Salted 200g
AED
9.99
AED 49.95 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Hive Coffee Cake 100g
AED
9.29
100g
Tom. 10:00 AM
Le Poissonnier Nile Perch Fillet 300g
AED
35.99
300g
Tom. 10:00 AM
Siniora Olives Chicken Mortadella
AED
10.25
250g - Approx 23 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Chicken Caesar Baguette 220g
AED
15.49
220g
Tom. 10:00 AM
Hello Fruits Tricolor Melon Mix
AED
16.19
AED 40.48 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Fennel Seeds
AED
9.60
300g - Approx 3 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Dried Yellow Lemon
AED
11.70
300g - Approx 3 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Renna Small Zefirino Peppers Stuffed With Cheese
AED
20.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Ciliegine 200g
AED
25.99
200g
Tom. 10:00 AM
Australian Lamb Kidney
AED
22.50
500g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Kvik Dried Beef Salt Pepper Biltong 80g
AED
22.99
80g
Tom. 10:00 AM
Hello Fruits Beetroot Detox
AED
11.99
AED 36.33 per Liter
330ml
Tom. 10:00 AM
Kvik Dried Beef Classic Biltong 80g
AED
22.99
80g
Tom. 10:00 AM
Trout Roe 50g
AED
68.99
50g
Tom. 10:00 AM
Burj Arab Baklawa 280g
AED
41.79
280g
Tom. 10:00 AM
Lemon-Stuffed Green Olives
AED
11.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Tulkarem Smoked Turkey Mortadella with Olives 500g
AED
20.99
500g
Tom. 10:00 AM
Almond Muffins 6-Piece Pack
AED
13.99
6 Pieces
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Crushed Black Pepper
AED
17.70
200g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Pineapple Rings
AED
17.40
300g - Approx 3 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Fresh Jarshia Labneh 500g
AED
20.49
500g
Tom. 10:00 AM
Home
Categories
Profile
Cart