Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 12:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Next
Back To School
Sort by: Relevance
All
Dairy & Eggs
Chilled Food Counter
Food To Go
Fish & Seafood
Meat & Poultry
Cooking Ingredients
Nuts, Dates & Dried Fruits
Jams, Honey & Spreads
Rice, Pasta & Pulses
Fruits
Juices
Organic Fruits & Vegetables
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Generic
Maxi
Faber Castel
Maped
Almarai
Show more (94)
Origin Country
United Arab Emirates
Saudi Arabia
France
United States
Italy
Egypt
Show more (94)
Size
400g
500g
200g
1kg
250g
1L
Show more (94)
Price
AED 6 - 829
Filters
Sort
Deals
All
Dairy & Eggs
Chilled Food Counter
Food To Go
Fish & Seafood
Meat & Poultry
Cooking Ingredients
Nuts, Dates & Dried Fruits
Jams, Honey & Spreads
Rice, Pasta & Pulses
Fruits
Juices
Organic Fruits & Vegetables
Previous slide
Next slide
ISM Brie 60%
AED
32.25
250g - Approx 4 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 12:30 PM
Pecorino Romano DOP Cheese 200g
AED
36.49
200g
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
Cinnamon And Walnuts Rolls 2 Pieces
AED
9.99
2 Pieces
Tod. 12:30 PM
Carrefour English Cake Chocolate Loaf
AED
11.99
1 Piece
Tod. 12:30 PM
Siniora Smoked Plain Turkey Mortadella
AED
12.30
300g - Approx 33 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Ginger Powder
AED
9.80
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Cashew Coated Chili Pre-Packed
AED
17.99
220g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Mixed Nuts
AED
15.75
300g - Approx 3 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Dried Blueberries
AED
16.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Carrefour Berries Delights 300g
AED
26.99
300g
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Long Whole Dried Chillies
AED
14.22
300g - Approx 3 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 12:30 PM
Mini Plain Scamorza 250g
AED
25.99
250g
Tod. 12:30 PM
365 Aged Gruyere A.O.P. 150g
AED
33.99
AED 226.60 per Kilo
150g
Tod. 12:30 PM
Egg Mayonnaise with Baby Spinach Brown Bread Sandwich 157g
AED
8.99
157g
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
Chocolate Rolls 2-Piece Pack
AED
8.79
2 Pieces
Tod. 12:30 PM
Dynamite Chicken with Mayo and Sriracha Sauce Sandwich 154g
AED
8.99
154g
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
Hello Fruits Essential Greens
AED
11.99
AED 36.33 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Buffalo Bocconcini Mozzarella 2X125g
AED
51.49
2X125g
Tod. 12:30 PM
Ripe Organic Pomegranates 550g
AED
23.75
500g - Pack size 550g
Tod. 12:30 PM
Carrefour Melon Delights 300g
AED
14.99
300g
Tod. 12:30 PM
Customizable
Fresh Halibut
AED
16.00
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Spicy Manakish
AED
7.49
AED 29.96 per Kilo
1 Piece
Tod. 12:30 PM
Smoked Salmon Miso Bowl 460g
AED
26.99
460g
Tod. 12:30 PM
Barakat Strawberry Smoothie 330ml
AED
13.49
AED 40.88 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Gorgonzola Dolce Skin-Pack Cheese.
AED
37.00
200g - Pack size Approx. 200-300g
Tod. 12:30 PM
Al Rabwa Apricot Jam
AED
6.75
250g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Chana Dal
AED
8.99
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 12:30 PM
Bayara Raisins golden Jumbo 400g
AED
29.99
400g
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
Sushi Daily Veggie Roll 9 Pieces
AED
21.99
9 Pieces
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Dried Banana Slices
AED
6.95
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 1 left
Tod. 12:30 PM
Chocolate Fudge Cake Slice 1 Piece
AED
12.29
1 Piece
Tod. 12:30 PM
Chicken Kabab Roll
AED
8.99
Tod. 12:30 PM
Sushi Daily Tuna California Roll 8 Pieces
AED
22.99
8 Pieces
Tod. 12:30 PM
Keto Choco Almond Cookies
AED
24.00
Tod. 12:30 PM
Bayara Prunes Dried Jumbo 400g
AED
19.99
AED 49.97 per Kilo
400g
Tod. 12:30 PM
New Zealand Beef Rump Heart Roast
AED
45.00
500g - Approx 4 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Lekker Biltong Sticks Traditional 80g
AED
22.99
80g
Tod. 12:30 PM
Mandarine
AED
20.00
500g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Mixed Chinese Crackers
AED
7.20
200g - Approx 5 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
365 Comte 150g
AED
25.99
AED 173.27 per Kilo
150g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Premium Smoked Almonds
AED
23.50
250g - Approx 83 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Black Forest Cake 4-Pieces Pack
AED
20.99
4 Pieces
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Dried Kiwi Slices
AED
10.60
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Premium Smoked Almonds
AED
9.95
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Green Olives In Oil 750g
AED
20.99
750g
Tod. 12:30 PM
Kvik Dried Beef Protein Boost Biltong 80g
AED
22.99
80g
Tod. 12:30 PM
Jordanian Green Olive Queen
AED
6.50
250g - Approx 4 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 12:30 PM
Nabeel Nafisah Baklava Mixed
AED
52.49
300g
Tod. 12:30 PM
Raw Honey and Black Seeds Fusion 250g
AED
81.99
250g
Tod. 12:30 PM
Tajima Wagyu Striploin 7/8
AED
99.75
250g - Approx 4 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Jomara Honey Dates Dibbs 1Kg
AED
20.99
1kg
Tod. 12:30 PM
Yam
AED
5.99
750g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Customizable
Fresh Salmon Trout 4/5 Import
AED
349.95
5KG
Min Order:
5 kg
Tod. 12:30 PM
Date Crown Cresent Moon
AED
47.99
335g
Tod. 12:30 PM
Hot Pepper-Stuffed Green Olives
AED
10.20
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Chicken Spices
AED
14.46
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Kingdom Dates Honey 400g
AED
11.29
AED 28.22 per Kilo
400g
Tod. 12:30 PM
Barakat Fresh Squeezed Daily Apple Juice 500ml
AED
18.99
AED 37.98 per Liter
500ml
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
Akawi Cheesaland
AED
15.60
500g
Tod. 12:30 PM
Euro Gourmet Smoked Beef Pastrami
AED
37.25
250g - Approx 4 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 12:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart