Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 6:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Next
Back To School
Sort by: Relevance
All
Dairy & Eggs
Chilled Food Counter
Food To Go
Meat & Poultry
Fish & Seafood
Cooking Ingredients
Nuts, Dates & Dried Fruits
Organic Fruits & Vegetables
Organic Meat, Fish & Poultry
Vegetables
Fruits
Juices
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Generic
Maxi
Faber Castel
Maped
Almarai
Show more (94)
Origin Country
United Arab Emirates
Saudi Arabia
France
United States
Italy
India
Show more (94)
Size
400g
500g
200g
1kg
250g
1L
Show more (94)
Price
AED 6 - 829
Filters
Sort
Deals
All
Dairy & Eggs
Chilled Food Counter
Food To Go
Meat & Poultry
Fish & Seafood
Cooking Ingredients
Nuts, Dates & Dried Fruits
Organic Fruits & Vegetables
Organic Meat, Fish & Poultry
Vegetables
Fruits
Juices
Previous slide
Next slide
Bocconcini 200g
AED
25.99
200g
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Lekker Biltong Sliced Traditional 80g
AED
22.99
80g
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Curry Powder
AED
15.75
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Hazelnut With Chocolate
AED
14.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Al Baraka Labana Salad With Jalapeno
AED
28.99
500g
Tod. 6:30 PM
Rigamonti Tramezzino Bresaola Sandwich 130g
AED
17.99
AED 138.38 per Kilo
130g
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Ripe Organic Lemons 550g
AED
26.01
550g - Pack size 550g
Tod. 6:30 PM
Chocolate Chafrid 4-Piece Pack
AED
8.79
4 Pieces
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Cheese Corn
AED
13.50
300g - Approx 3 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Fresh Bone Marrow
AED
6.12
300g - Approx 3 pieces/KG
Only 1 left
Tod. 6:30 PM
Siniora Plain Chicken Mortadella
AED
10.25
250g - Approx 23 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Raisins Golden Medium Pre-Packed
AED
12.99
320g
Tod. 6:30 PM
Soft Roll Bread 15 Pieces
AED
5.49
15 Pieces
Tod. 6:30 PM
Baklawa Finger 770g
AED
72.79
770g
Tod. 6:30 PM
Supreme Mix Pre-Packed
AED
22.99
240g
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Spicy Roasted Corn
AED
7.90
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
South African Beef Rump Strak Import
AED
37.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Gorgonzola
AED
39.75
250g - Approx 40 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
365 Comte 18 Months 150g
AED
36.99
AED 246.60 per Kilo
150g
Tod. 6:30 PM
Kingdom Dates Sukkary
AED
15.00
500g - Approx 30 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Snake Gourd
AED
8.50
500g - Approx 1 piece/KG
Tod. 6:30 PM
Iquality Spaghetti Bolognese 400g
AED
17.99
400g
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Jumbo Egyptian Green Olives
AED
5.00
250g - Approx 40 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Himalayan Pink Salt Fine Grind
AED
1.43
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 1 left
Tod. 6:30 PM
Moni White Cow Cheese
AED
8.00
100g - Approx 50 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Baguette Garlic Cheese
AED
5.29
1 Piece
Tod. 6:30 PM
Cashew Cheese Pre-Packed
AED
21.99
240g
Tod. 6:30 PM
Moni White Sheep Cheese
AED
10.50
100g - Approx 50 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Blueberry Cheesecake Slice 1 Piece
AED
12.29
1 Piece
Tod. 6:30 PM
Hello Fruits Carrot Juice 500ml
AED
13.99
AED 27.98 per Liter
500ml
Tod. 6:30 PM
Pav Buns 6-Piece Pack
AED
3.79
6 Pieces
Tod. 6:30 PM
Sushi Daily Forgotten End 1 Pieces
AED
11.99
1 Pieces
Tod. 6:30 PM
Chevrette Wheel Goat Cheese
AED
32.25
250g - Pack size 4.5kg
Tod. 6:30 PM
Tulkarem Plain Smoked Turkey Mortadella 500g
AED
20.99
500g
Tod. 6:30 PM
Al Baraka Labana Salad With Zattar
AED
28.99
500g
Tod. 6:30 PM
Hello Fruits Mixed Fruit Salad Big
AED
16.99
AED 42.47 per Kilo
400g
Tod. 6:30 PM
Jomara Dates Syrup Topping 400g
AED
13.99
AED 34.98 per Kilo
400g
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Tulkarem Smoked Roasted Chicken Breast
AED
7.80
100g - Approx 50 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Ajwa Dates 500g
AED
46.99
AED 93.98 per Kilo
500g
Tod. 6:30 PM
Customizable
Fresh Rohu (India)
AED
18.39
800g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Saffron 3g
AED
88.99
3g
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Anise Seeds
AED
5.95
100g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
ISM Brie 60%
AED
32.25
250g - Approx 4 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 6:30 PM
Pecorino Romano DOP Cheese 200g
AED
36.49
200g
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Cinnamon And Walnuts Rolls 2 Pieces
AED
9.99
2 Pieces
Tod. 6:30 PM
Pakistan Beef Striploin
AED
30.00
500g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Carrefour English Cake Chocolate Loaf
AED
11.99
1 Piece
Tod. 6:30 PM
Siniora Smoked Plain Turkey Mortadella
AED
12.30
300g - Approx 33 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Ginger Powder
AED
9.80
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Cashew Coated Chili Pre-Packed
AED
17.99
220g
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Mixed Nuts
AED
15.75
300g - Approx 3 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Dried Blueberries
AED
16.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:30 PM
Carrefour Berries Delights 300g
AED
26.99
300g
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Los Pinos Long Whole Dried Chillies
AED
14.22
300g - Approx 3 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 6:30 PM
Mini Plain Scamorza 250g
AED
25.99
250g
Tod. 6:30 PM
365 Aged Gruyere A.O.P. 150g
AED
33.99
AED 226.60 per Kilo
150g
Tod. 6:30 PM
Egg Mayonnaise with Baby Spinach Brown Bread Sandwich 157g
AED
8.99
157g
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Chocolate Rolls 2-Piece Pack
AED
8.79
2 Pieces
Tod. 6:30 PM
Dynamite Chicken with Mayo and Sriracha Sauce Sandwich 154g
AED
8.99
154g
Only 2 left
Tod. 6:30 PM
Hello Fruits Essential Greens
AED
11.99
AED 36.33 per Liter
330ml
Tod. 6:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart