Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 4:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Pulses and Grains
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Bayara
Shan
El Basha
Dubai
Martin
Show more (7)
Origin Country
United Arab Emirates
India
Pakistan
Canada
Argentina
Australia
Show more (17)
Size
1kg
400g
200g
800g
2kg
100g
Show more (9)
Price
AED 1 - 40
Filters
Sort
Deals
12% OFF
El Basha Coarse Freekeh Bag, 800g
AED
20.61
23.49
AED 25.76 per Kilo
800g
Tod. 4:30 PM
Al Zahraa Mutter Dal 1kg
AED
7.99
1kg
Tod. 4:30 PM
Shan Urid Dal Pouch, 1kg
AED
12.29
1kg
Tod. 4:30 PM
Al Zahraa Chana Dal 1kg
AED
7.99
1kg
Only 4 left
Tod. 4:30 PM
Los Pinos White Rice Flakes
AED
6.29
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 4:30 PM
Al Zahraa Soya Beans 1kg
AED
7.99
1kg
Tod. 4:30 PM
Carrefour Soya Beans 1kg
AED
9.39
1kg
Tod. 4:30 PM
Los Pinos Harees Hab
AED
7.99
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 4:30 PM
Los Pinos Red Kidney Peas
AED
8.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 4:30 PM
Los Pinos Whole Moong
AED
7.25
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 4:30 PM
13% OFF
El Basha Broad Faba Bag, 700g
AED
13.72
15.79
AED 19.60 per Kilo
700g
Only 4 left
Tod. 4:30 PM
Los Pinos Moong Dal
AED
13.49
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 4:30 PM
Carrefour Extra White Lingot Beans, 500g
AED
9.29
AED 18.58 per Kilo
500g
Tod. 4:30 PM
Los Pinos Toor Dal
AED
13.99
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 4:30 PM
Mehran Cumin Seed Powder, 100g
AED
6.19
AED 61.90 per Kilo
100g
Tod. 4:30 PM
Dubai Pumpkin Seeds 25g
AED
1.89
AED 85.91 per Kilo
25g
Tod. 4:30 PM
Los Pinos Couscous
AED
15.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 4:30 PM
Carrefour Sensation Semolina and Soy Grain Mix, 200g, Pack of 2
AED
7.79
AED 19.47 per Kilo
200gx2
Only 4 left
Tod. 4:30 PM
13% OFF
El Basha Split Faba Bag, 800g
AED
11.13
12.79
AED 13.91 per Kilo
800g
Tod. 4:30 PM
12% OFF
El Basha White Beans Bag, 800g
AED
22.75
25.99
AED 28.44 per Kilo
800g
Tod. 4:30 PM
Los Pinos Masoor Gota
AED
10.29
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 4:30 PM
Dubai Sunflower Seeds 25g
AED
1.29
AED 58.64 per Kilo
25g
Tod. 4:30 PM
Dubai Sunflower Seeds 25g Pack of 12
AED
13.29
AED 21.97 per Kilo
25gx12
Tod. 4:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart