Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Tomorrow 12:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Next
Pulses and Grains
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Bayara
Shan
El Basha
Dubai
Martin
Show more (7)
Origin Country
United Arab Emirates
India
Pakistan
Canada
Argentina
Australia
Show more (17)
Size
1kg
400g
200g
800g
2kg
100g
Show more (9)
Price
AED 1 - 40
Filters
Sort
Deals
Bayara Chia Seeds, 400g
AED
38.79
AED 96.98 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Bayara Masoor Dal, 1kg
AED
11.99
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Large Chickpeas, 1kg
AED
16.99
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Sesame Seeds, 200g
AED
9.69
AED 48.45 per Kilo
200g
Tom. 12:00 PM
Bayara White Quinoa, 400g
AED
27.49
AED 68.73 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Bayara Red Masoor Whole, 400g
AED
5.89
AED 14.72 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Bayara Flaxseeds, 400g
AED
17.99
AED 44.97 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Carrefour Toor Dal 1kg
AED
13.79
1kg
Tom. 12:00 PM
Earth Goods Organic Tricolour Quinoa, 340g
AED
28.79
AED 84.68 per Kilo
340g
Tom. 12:00 PM
Bayara Masoor Dal, 400g
AED
5.59
AED 13.98 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Panzani Couscous 1kg
AED
29.79
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Popcorn, 1kg
AED
11.79
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Toor Dal, 1kg
AED
17.29
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Fennel Seeds, 200g
AED
8.29
AED 41.45 per Kilo
200g
Tom. 12:00 PM
Carrefour Red Masoor Dal 2kg
AED
18.79
AED 9.40 per Kilo
2kg
Tom. 12:00 PM
Carrefour Yellow Moong Dal 1kg
AED
11.29
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Moong Dal, 1kg
AED
16.79
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Masoor Dal, 2kg
AED
23.49
AED 11.75 per Kilo
2kg
Tom. 12:00 PM
18% OFF
O.A. Chia Premium 340g
AED
28.13
34.29
AED 82.74 per Kilo
340g
Tom. 12:00 PM
Carrefour Yellow Moong Dal 400g
AED
5.19
AED 12.98 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Carrefour White Kidney Beans (Rajma) 1kg
AED
13.79
1kg
Tom. 12:00 PM
Martin Roast Sunflower Seeds 200g
AED
14.49
AED 72.45 per Kilo
200g
Tom. 12:00 PM
Bayara Green Lentils, 1kg
AED
14.79
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Popcorn, 400g
AED
5.59
AED 13.98 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Los Pinos Superior Rice Basmati
AED
11.99
1KG - Approx 1 piece/KG
Tom. 12:00 PM
Carrefour Green Whole Lentil 1kg
AED
11.29
1kg
Tom. 12:00 PM
Los Pinos Rough Bulgur
AED
7.99
1KG - Approx 1 piece/KG
Tom. 12:00 PM
Bayara Red Kidney Beans (Rajma), 400g
AED
9.79
AED 24.47 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Bayara Red Quinoa, 400g
AED
27.49
AED 68.73 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Carrefour Bio Organic Three Quinoa Mix, 400g
AED
14.29
AED 11.91 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Martin Sunflower Seeds 100g
AED
9.29
AED 92.90 per Kilo
100g
Tom. 12:00 PM
Carrefour Whole Green Moong 1kg
AED
11.29
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Green Lentils, 400g
AED
6.49
AED 16.22 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Carrefour Chana Dal 1kg
AED
8.69
1kg
Tom. 12:00 PM
Carrefour Chick Peas 9mm 1kg
AED
11.29
1kg
Tom. 12:00 PM
Martin Salted Sunflower Seeds 200g
AED
15.79
AED 78.95 per Kilo
200g
Tom. 12:00 PM
Bayara White Beans, 400g
AED
7.69
AED 19.23 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Carrefour Whole Green Moong 400g
AED
5.19
AED 12.98 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Bayara Black Eye Beans (Lobia), 400g
AED
5.89
AED 14.72 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Bayara Red Kidney Beans (Rajma), 1kg
AED
18.99
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Moong Dal, 400g
AED
7.39
AED 18.47 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Al Zahraa Red Masoor Dal 1kg
AED
6.99
1kg
Tom. 12:00 PM
Los Pinos Brown Lentils
AED
11.99
1KG - Approx 1 piece/KG
Tom. 12:00 PM
Bayara Chana Dal, 1kg
AED
12.49
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Moong Whole, 400g
AED
6.49
AED 16.22 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Carrefour Chana Dal 400g
AED
4.29
AED 10.73 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Shan Whole Masoor, 1kg
AED
10.99
1kg
Tom. 12:00 PM
Al Zahraa Black Chick Peas 1kg
AED
6.99
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Chana Dal, 400g
AED
5.69
AED 14.23 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Bayara Toor Dal, 400g
AED
7.39
AED 18.47 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Bayara Aniseeds, 200g
AED
15.49
AED 77.45 per Kilo
200g
Tom. 12:00 PM
Bayara Whole Moong, 1kg
AED
14.49
1kg
Tom. 12:00 PM
Al Zahraa Masoor Red Whole 1kg
AED
6.99
1kg
Tom. 12:00 PM
Al Zahraa Toor Dal 1kg
AED
8.99
1kg
Tom. 12:00 PM
Bayara Fenugreek (Methi), 200g
AED
5.29
AED 26.45 per Kilo
200g
Tom. 12:00 PM
Bayara Urid Dal, 400g
AED
7.39
AED 18.47 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Shan Tyson Black Chickpeas (Kala Chana), 1kg
AED
10.29
1kg
Tom. 12:00 PM
Carrefour Bio Organic Blond Quinoa, 400g
AED
13.99
AED 34.98 per Kilo
400g
Tom. 12:00 PM
Shan White Chickpeas (Kabuli Chana),1kg
AED
16.79
1kg
Tom. 12:00 PM
Carrefour Hab Harees 1kg
AED
6.39
1kg
Tom. 12:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart