Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Tomorrow 6:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Next
Home
Fresh Food
Fresh Food
Sort by: Relevance
All
Dairy & Eggs
Chilled Food Counter
Meat & Poultry
Fish & Seafood
Food To Go
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Almarai
Al Ain
President
Puck
Al Rawabi
Show more (94)
Origin Country
United Arab Emirates
Saudi Arabia
France
Australia
Italy
Egypt
Show more (77)
Size
200g
500g
150g
250g
400g
1L
Show more (94)
Price
AED 21 - 999
Filters
Sort
Deals
All
Dairy & Eggs
Chilled Food Counter
Meat & Poultry
Fish & Seafood
Food To Go
Puck Natural Cream Cheese Spread, 300g
AED
13.99
AED 46.63 per Kilo
300g
Tom. 6:00 PM
Customizable
Fresh Grey Mullet (Fesikh)
AED
21.00
500g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Al Rawabi Full Fat Milk, 1L
AED
6.99
1L
Tom. 6:00 PM
Sheep's Milk Kashkaval
AED
23.00
200g - Approx 50000 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
ADD 3 - 30% OFF 3rd
Carrefour UHT Long Life Full Fat Milk 1L Pack of 4
AED
17.29
AED 4.32 per Liter
1Lx4
Tom. 6:00 PM
Mera Pepper Jack Cheese
AED
12.00
150g - Approx 7 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Asmak Chilled White Fish Fillet 250g
AED
16.99
250g
Tom. 6:00 PM
Siniora Plain Chicken Mortadella
AED
10.25
250g - Approx 23 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Comte A.O.C
AED
29.00
200g - Approx 7 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Marias's White Cheddar
AED
14.40
200g - Approx 40 pieces/KG
Only 2 left
Tom. 6:00 PM
Kvik Dried Beef Salt Pepper Biltong 80g
AED
22.99
80g
Tom. 6:00 PM
Customizable
Fresh Saafi
AED
13.00
500g - Approx 4 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Siniora Smoked Plain Turkey Mortadella
AED
12.30
300g - Approx 33 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Siniora Plain Beef Mortadella 500g
AED
21.99
AED 43.98 per Kilo
500g
Only 2 left
Tom. 6:00 PM
Old Amsterdam Cheese
AED
17.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 1 left
Tom. 6:00 PM
Penne Pasta Vinaigrette Salad 270g
AED
16.49
Only 2 left
Tom. 6:00 PM
New Zealand Beef Topside Roast
AED
43.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Fresh Jarshia Labneh 500g
AED
20.49
500g
Tom. 6:00 PM
Milledome Raclette Cheese
AED
27.00
200g - Approx 50 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Asmak Flavors Garlic and Pepper Sea Bass Fillet 200g
AED
39.99
200g
Only 2 left
Tom. 6:00 PM
Carrefour Fresh Full Fat Yogurt, 400g
AED
2.79
AED 6.98 per Kilo
400g
Tom. 6:00 PM
French Roquefort
AED
11.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Siniora Smoked Turkey Mortadella with Olives
AED
12.30
300g - Approx 33 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Tulkarem Smoked Chicken Mortadella with Olives
AED
7.20
200g - Approx 67 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Old Istanbuli Cheese with Pepper
AED
12.60
300g - Approx 4 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Le Poissonnier Salmon Trimming 650g
AED
11.99
650g
Tom. 6:00 PM
Carrefour Red Cheddar Cheese Cubes, 200g
AED
16.99
AED 84.95 per Kilo
200g
Tom. 6:00 PM
Fresh Octopus
AED
53.99
1.50KG - Approx 2 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 6:00 PM
Soft Moroccan Harissa
AED
7.75
250g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Nova Randa Plain Beef Mortadella
AED
15.75
500g - Approx 67 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 6:00 PM
Siniora Olives Chicken Mortadella
AED
10.25
250g - Approx 23 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Renna Small Zefirino Peppers Stuffed With Cheese
AED
20.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Siniora Beef Mortadella with Pistachios
AED
10.25
250g - Approx 22 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Maria Colored Mild Cheddar
AED
18.00
250g - Approx 36 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Fresh Akkawi Cheese
AED
16.45
350g - Pack size 250g
Tom. 6:00 PM
Baladi Feta Cheese Egypt
AED
10.00
500g - Approx 36 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Euro Gourmet Smoked Turkey Breakfast Square
AED
25.00
250g - Approx 4 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 6:00 PM
Halloumi Low Fat Rolled Cheese
AED
19.95
350g - Approx 30 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Saha Medium White/Brown Eggs 30 PCS
AED
22.49
30 PCS
Tom. 6:00 PM
Cuttle Fish (Fresh)
AED
26.34
850g - Approx 2 pieces/KG
Only 2 left
Tom. 6:00 PM
Hana Beef Mortadella Olives
AED
16.75
500g - Approx 67 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 6:00 PM
Balade Low Fat Cheese Halloumi, 250g
AED
15.99
AED 63.96 per Kilo
250g
Tom. 6:00 PM
Lamb Fat
AED
6.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Only 1 left
Tom. 6:00 PM
Renna Sardinella Rolls With Olives
AED
19.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Mertinger Glockenzeller Light Emmental
AED
8.80
100g - Approx 50 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Siniora Smoked Pepper Turkey Mortadella
AED
12.30
300g - Approx 33 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Olives Green Baladi Palestine
AED
7.57
250g - Approx 40 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Hana Plain Beef Mortadella
AED
16.75
500g - Approx 67 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 6:00 PM
Tulkarem Smoked Pepper Chicken Mortadella
AED
7.20
200g - Approx 67 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Chicken Caesar Baguette 220g
AED
15.49
220g
Tom. 6:00 PM
Nova Randa Chicken Mortadella with Olives
AED
15.75
500g - Approx 67 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 6:00 PM
Ciliegine 200g
AED
25.99
200g
Tom. 6:00 PM
Feta Mix Olives
AED
7.75
250g - Approx 30 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
New Zealand Beef Topside Steak
AED
44.00
500g - Approx 2 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Busti Pecorino Truffle
AED
27.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Livradois Raclette
AED
18.30
200g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 6:00 PM
Pecorino Romano Skin-Pack Cheese
AED
35.80
200g - Pack size Approx. 200-300g
Tom. 6:00 PM
Bocconcini 200g
AED
25.99
200g
Only 2 left
Tom. 6:00 PM
Feta Mix Makdous Cheese 400g
AED
12.40
400g - Pack size 400g
Only 2 left
Tom. 6:00 PM
Asmak Flavors Lemon and Herbs Seabream Fillet 200g
AED
34.99
Only 2 left
Tom. 6:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart