Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 12:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Next
Herbs and spices
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Bayara
Shan
Mehran
Eastern
Sapora
Show more (23)
Origin Country
United Arab Emirates
India
Pakistan
South Africa
Turkey
United States
Show more (24)
Size
200g
50g
100g
330ml
100ml
60g
Show more (92)
Price
AED 0 - 249
Filters
Sort
Deals
Bayara Himalayan Pink Salt, 400g
AED
12.29
AED 30.72 per Kilo
400g
Tod. 12:30 PM
Bayara Paprika Powder, 330ml
AED
20.29
AED 61.48 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Bayara Medium Cardamom (Elaichi), 100g
AED
35.49
AED 354.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Bayara Garlic Powder, 330ml
AED
12.99
AED 39.36 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Bayara Whole Cumin (Jeera), 200g
AED
10.79
AED 53.95 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Black Pepper Powder, 330ml
AED
24.29
AED 73.61 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Nezo Fine Table Salt, 1kg
AED
4.39
1kg
Tod. 12:30 PM
25% OFF
Nestle Maggi Magic Sarap Seasoning 8g Pack of 12
AED
3.74
4.99
8gx12
Only 2 left
Tod. 12:30 PM
Bayara Oregano, 330ml
AED
11.49
AED 34.82 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Bayara Onion Powder, 150g
AED
10.99
AED 33.30 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Bayara Cumin Powder (Jeera), 330ml
AED
10.99
AED 33.30 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Bayara Black Pepper Powder, 200g
AED
21.79
AED 108.95 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Carrefour Black Pepper Whole 200g
AED
17.49
AED 87.45 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Seven Spices, 145g
AED
18.79
AED 56.94 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Bayara Large Cardamom, 100g
AED
39.49
AED 394.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Bayara Turkey Sumac, 200g
AED
16.79
AED 83.95 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Paprika Powder, 200g
AED
17.29
AED 86.45 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Whole Black Pepper, 200g
AED
21.79
AED 108.95 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Turmeric Powder, 330ml
AED
12.29
AED 37.24 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
30% OFF
Ina Paarman's Cajun Spice 200ml
AED
13.64
19.49
AED 68.20 per Liter
200ml
Tod. 12:30 PM
Lea And Perrins Worcestershire Sauce 150ml
AED
16.49
AED 109.93 per Liter
150ml
Tod. 12:30 PM
Nezo Fine Himalayan Pink Salt, 500g
AED
21.29
AED 42.58 per Kilo
500g
Tod. 12:30 PM
Carrefour Black Pepper Powder 185g
AED
21.79
AED 66.03 per Liter
185g
Tod. 12:30 PM
Ezzak Saffron 1.5g x2
AED
54.99
AED 18330 per Kilo
1.5gx2
Tod. 12:30 PM
25% OFF
Nestle Maggi Natural Bechamel Mix 80g
AED
5.69
7.59
AED 71.13 per Kilo
80g
Tod. 12:30 PM
Shan Special Bombay Biryani Recipe And Seasoning Mix 60g
AED
5.59
AED 93.17 per Kilo
60g
Tod. 12:30 PM
Bayara Whole Cloves, 100g
AED
19.29
AED 192.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Bayara Cumin Powder (Jeera), 200g
AED
10.79
AED 53.95 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Cinnamon Whole (Dalchini), 100g
AED
8.39
AED 83.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Bayara Turmeric Powder, 200g
AED
7.39
AED 36.95 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Carrefour Himalayan Pink Salt 375g
AED
6.99
AED 18.64 per Kilo
375g
Tod. 12:30 PM
Ezzak Saffron 1g 2+1 Free
AED
57.99
1gx3
Tod. 12:30 PM
25% OFF
Nestle Maggi Coriander And Garlic Cooking Mix 34g
AED
5.92
7.89
AED 174.12 per Kilo
34g
Tod. 12:30 PM
Bayara Bay Leaves, 15g
AED
3.49
AED 232.67 per Kilo
15g
Tod. 12:30 PM
Nezo Fine Sea Salt, 300g
AED
15.79
AED 52.63 per Kilo
300g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Large Cardamom
AED
24.90
100g - Approx 20 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Carrefour Black Pepper Powder 75g
AED
9.49
AED 94.90 per Liter
75g
Tod. 12:30 PM
30% OFF
Ina Paarman's Kitchen Garlic And Herb Seasoning 200g
AED
14.20
20.29
AED 71 per Liter
200g
Only 3 left
Tod. 12:30 PM
Cape Foods Himalayan Pink Salt 100g
AED
17.29
AED 172.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Shan Shahi Haleem Recipe Mix 300g
AED
10.99
AED 36.63 per Kilo
300g
Tod. 12:30 PM
Bayara Kashmiri Chili Powder, 200g
AED
10.49
AED 52.45 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Cinnamon Powder (Dalchini), 200g
AED
10.29
AED 51.45 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Coriander Powder, 200g
AED
6.79
AED 33.95 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Shan Himalayan Virgin Pink Salt 400g
AED
11.99
AED 29.97 per Kilo
400g
Tod. 12:30 PM
35% OFF
Los Pinos Whole Cardamom
AED
15.00
22.90
100g - Approx 20 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Cape Foods Whole Black Peppercorns With Grinder 50g
AED
17.49
AED 349.80 per Kilo
50g
Tod. 12:30 PM
Bayara Curry Powder, 330ml
AED
11.79
AED 35.73 per Liter
330ml
Tod. 12:30 PM
Bayara Whole Garam Masala, 100g
AED
11.49
AED 114.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
43% OFF
Los Pinos Whole Black Pepper
AED
7.40
13.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Bayara Saffron, 1g
AED
41.29
AED 41290 per Kilo
1g
Tod. 12:30 PM
Bayara Black Pepper Powder, 100ml
AED
11.79
AED 117.90 per Liter
100ml
Tod. 12:30 PM
30% OFF
Ina Paarman's Kitchen Chicken Spice 200g
AED
13.64
19.49
AED 68.20 per Liter
200g
Tod. 12:30 PM
Nezo Fine Iodized Table Salt, 1kg
AED
4.79
1kg
Tod. 12:30 PM
Bayara Yellow Dried Lemon, 100g
AED
7.39
AED 73.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
25% OFF
Nestle Maggi Chicken Natural Shawarma Mix 40g
AED
5.77
7.69
AED 144.25 per Kilo
40g
Tod. 12:30 PM
Bayara Cayenne Chili Powder, 100ml
AED
10.79
AED 107.90 per Liter
100ml
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Smoked Sweet Paprika
AED
14.70
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Carrefour Cinnamon Whole (Dalchini) 100g
AED
6.69
AED 66.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Bayara Garam Masala Powder, 200g
AED
15.29
AED 76.45 per Kilo
200g
Tod. 12:30 PM
Bayara Cajun Seasoning, 100ml
AED
14.49
AED 144.90 per Liter
100ml
Tod. 12:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart