Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 2:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
cooking sauces and more
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Al Alali
Barilla
Inapaarman's
Maggi
Al Ain
Show more (27)
Origin Country
Italy
United Arab Emirates
Egypt
Saudi Arabia
India
Japan
Show more (15)
Size
400g
420g
200g
200ml
300g
320g
Show more (43)
Price
AED 1 - 36
Filters
Sort
Deals
Carrefour Bio Organic Tomato Pulp, 200g, Pack of 2
AED
6.29
200gx2
Tod. 2:30 PM
ADD 3 - 30% OFF 3rd
Al Ain Tomato Paste, 70g Pack of 25
AED
36.29
AED 20.74 per Kilo
70gx25
Only 1 left
Tod. 2:30 PM
Choose Better
Panzani Tomapulp, 700g
AED
15.29
AED 21.84 per Kilo
700g
Only 2 left
Tod. 2:30 PM
New Launch
Sharwood's Kung Po Cooking Sauce 425g
AED
15.49
AED 37.15 per Kilo
425g
Tod. 2:30 PM
Al Alali Express Pizza Base Mix, 468g
AED
6.99
AED 14.94 per Kilo
468g
Tod. 2:30 PM
Al Ain Tomato Paste, 70g
AED
1.69
AED 24.14 per Kilo
70g
Tod. 2:30 PM
Mother's Recipe Madras Thokku Pickle, 450g
AED
7.99
AED 17.76 per Kilo
450g
Only 4 left
Tod. 2:30 PM
El Basha Tomato Paste, 1350g
AED
29.29
AED 21.70 per Kilo
1350g
Tod. 2:30 PM
New Launch
Patak's Mild Curry Spice Paste 283g
AED
22.99
AED 82.11 per Kilo
283g
Tod. 2:30 PM
Durra Double Concentrated Tomato Paste 750g
AED
10.79
AED 14.39 per Kilo
750g
Only 2 left
Tod. 2:30 PM
Durra Tomato Paste 365g
AED
6.49
AED 17.78 per Kilo
365g
Tod. 2:30 PM
KDD Original Tomato Paste, 135g Pack of 8
AED
15.49
AED 14.34 per Kilo
135gx8
Tod. 2:30 PM
KDD Tomato Paste 135g
AED
1.49
AED 11.04 per Kilo
135g
Tod. 2:30 PM
Palazi Natural Tamarind Paste 485g
AED
16.99
AED 35.03 per Kilo
485g
Only 2 left
Tod. 2:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart