Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 6:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Best selection of Indian flavours
Sort by: Relevance
All
Rice, Pasta & Pulses
Tins, Jars & Packets
Cooking Ingredients
World Specialities
Deals
Today's Deals
Brand
Himalaya
Peacock
Vatika
Haldiram's
Dabur
Carrefour
Show more (48)
Origin Country
India
United Arab Emirates
Pakistan
Argentina
France
Singapore
Show more (12)
Size
1kg
500g
200g
400g
400ml
150ml
Show more (94)
Price
AED 1 - 265
Filters
Sort
Deals
All
Rice, Pasta & Pulses
Tins, Jars & Packets
Cooking Ingredients
World Specialities
Bayara Red Kidney Beans (Rajma), 1kg
AED
18.99
1kg
Only 3 left
Tod. 6:00 PM
Shan Green Chutney, 315g
AED
8.19
AED 26 per Kilo
315g
Tod. 6:00 PM
Carrefour Chana Dal 1kg
AED
8.69
1kg
Tod. 6:00 PM
Eastern Madras Curry Powder 200g
AED
11.79
AED 58.95 per Kilo
200g
Tod. 6:00 PM
Carrefour Chana Dal 400g
AED
4.29
AED 10.73 per Kilo
400g
Tod. 6:00 PM
35% OFF
Carrefour Chana Dal 2kg
AED
10.99
16.99
AED 5.50 per Kilo
2kg
Tod. 6:00 PM
Carrefour Urid Dal 1kg
AED
13.79
1kg
Tod. 6:00 PM
44% OFF
Carrefour Urid Dal 2kg
AED
14.99
26.99
AED 7.50 per Kilo
2kg
Tod. 6:00 PM
Carrefour Urid Dal 400g
AED
5.99
AED 14.98 per Kilo
400g
Only 3 left
Tod. 6:00 PM
Carrefour Mutter Dal 1kg
AED
8.69
1kg
Tod. 6:00 PM
Peacock Wadi Soya Bean 200g
AED
5.29
AED 26.45 per Kilo
200g
Tod. 6:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart