Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Tomorrow 10:00 AM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Next
Choose Better
Sort by: Relevance
All
Dairy & Eggs
Meat & Poultry
Chilled Food Counter
Vegetables
Fruits
Frozen Fruits & Vegetables
Frozen Fish & Seafood
Frozen Meat & Poultry
Rice, Pasta & Pulses
Nuts, Dates & Dried Fruits
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Almarai
Al Ain
Puck
Plein Soleil
President
Show more (94)
Origin Country
United Arab Emirates
France
Saudi Arabia
Australia
Egypt
Italy
Show more (94)
Size
400g
200g
500g
250g
150g
1kg
Show more (94)
Price
AED 23 - 999
Filters
Sort
Deals
All
Dairy & Eggs
Meat & Poultry
Chilled Food Counter
Vegetables
Fruits
Frozen Fruits & Vegetables
Frozen Fish & Seafood
Frozen Meat & Poultry
Rice, Pasta & Pulses
Nuts, Dates & Dried Fruits
Previous slide
Next slide
Chtoora Low Fat Labneh, 225g
AED
6.19
AED 27.51 per Kilo
225g
Tom. 10:00 AM
11% OFF
Al Rawabi Burger Cheese Slice, 400g
AED
11.99
13.49
AED 29.97 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Emborg Gouda Sliced Cheese, 150g
AED
12.79
AED 85.27 per Kilo
150g
Tom. 10:00 AM
18% OFF
Saha Fresh Whole Chicken 800g
AED
15.99
19.49
AED 19.99 per Kilo
800g
Tom. 10:00 AM
Carrefour Fresh Small White Eggs 15 PCS
AED
9.49
15 PCS
Tom. 10:00 AM
18% OFF
President Shredded 4 Cheese, 200g
AED
13.99
16.99
AED 69.95 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Albaraka Liquid Jameed
AED
36.49
AED 31.90 per Kilo
Tom. 10:00 AM
Locally Grown
Pure Harvest Rainbow Mix Salad 125g
AED
8.29
125g
Tom. 10:00 AM
Président Natural Sour Cream 15%, 300g
AED
21.79
AED 67.05 per Kilo
300g
Tom. 10:00 AM
Elle & Vire UHT Cream Low Fat, 1L
AED
35.79
1L
Tom. 10:00 AM
Al Ain Farms Chicken Thigh Fillet, 500g
AED
21.99
AED 43.98 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Mera Pepper Jack Cheese
AED
12.00
150g - Approx 7 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Zott Zottarella Mozzarella Minis Classic, 150g
AED
21.79
AED 145.27 per Kilo
150g
Tom. 10:00 AM
Sunbulah Mixed Vegetables, 450g
AED
8.69
AED 19.31 per Kilo
450g
Tom. 10:00 AM
Customizable
Australian Lamb Short Leg
AED
152.98
1.80KG - Approx 1 piece/KG
Tom. 10:00 AM
Muratbey Topy Cheese Balls
AED
30.10
350g - Approx 30 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Siblou White Fish Fillets, 500g
AED
32.29
AED 64.58 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
BESTSELLER
Siblou White Fish Fillets, 1kg
AED
58.29
1kg
Tom. 10:00 AM
Qualiko Frozen Chicken Wings 900g
AED
21.79
AED 24.21 per Kilo
900g
Only 4 left
Tom. 10:00 AM
Prime Smoked Beef Salami Slices, 250g
AED
13.79
AED 55.16 per Kilo
250g
Tom. 10:00 AM
Basma Frozen Green Broad Beans, 400g
AED
8.79
AED 21.97 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Date Crown Assorted Chocolate Dates 3X250g
AED
44.99
250gx3
Tom. 10:00 AM
Feta Cheese Golden Holland
AED
4.60
200g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Perutnina Poli Chicken Frankfurter 330g
AED
30.79
AED 93.30 per Kilo
330g
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Rough Bulgur
AED
7.99
1KG - Approx 1 piece/KG
Tom. 10:00 AM
Siblou Sole Fillets, 500g
AED
31.79
AED 63.58 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Pistachio Powder
AED
18.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Old Baramelli Cheese with Pepper
AED
11.70
300g - Approx 4 pieces/KG
Only 3 left
Tom. 10:00 AM
Puck Cheddar Cheese Slices, 200g
AED
8.39
AED 41.95 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Sliced Almonds
AED
22.50
300g - Approx 3 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Puck Cream Cheese Squares, 432g Pack of 2
AED
29.99
AED 34.71 per Kilo
432gx2
Tom. 10:00 AM
Svalya Cottage Cheese with Apricot, 150g
AED
17.29
AED 115.27 per Kilo
150g
Tom. 10:00 AM
Crunchos Pistachios and Peanuts, 250g+250g
AED
29.29
AED 117.16 per Kilo
250gx2
Tom. 10:00 AM
Activia Kefir Blueberry Probiotics Drink, 180ml
AED
4.69
AED 26.06 per Liter
180ml
Tom. 10:00 AM
Société Roquefort Cheese, 100g
AED
21.79
AED 217.90 per Kilo
100g
Tom. 10:00 AM
Activia Kefir Mango Probiotics Drink, 180ml
AED
4.69
AED 26.06 per Liter
180ml
Tom. 10:00 AM
Puck Cream Cheese Low Fat Spread Jar, 240g
AED
11.49
AED 47.88 per Kilo
240g
Tom. 10:00 AM
Balade Irish Red Cheddar
AED
13.30
200g - Approx 67 pieces/KG
Only 2 left
Tom. 10:00 AM
Royal Bakers Sliced Brown Bran Bread, 600g
AED
4.89
AED 8.15 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
Ambrosi Grana Padano Cheese, 150g
AED
26.49
AED 176.60 per Kilo
150g
Tom. 10:00 AM
BESTSELLER
Emborg Frozen Organic Garden Green Peas, 400g
AED
16.79
AED 41.97 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Capricorn Custard Spanish Bread Rolls,
AED
4.89
AED 23.18 per Kilo
1 PCS
Tom. 10:00 AM
Khazan Jumbo Beef Sausages 500g
AED
25.29
AED 50.58 per Kilo
500g
Only 2 left
Tom. 10:00 AM
24% OFF
President Emmental Cheese Slices, 200g, 10 Slices
AED
10.49
13.79
AED 52.45 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Meliha Organic Full Fat Fresh Laban, 2L
AED
17.99
AED 9 per Liter
2L
Only 3 left
Tom. 10:00 AM
Bega Stringers Original Cheese, 20g Pack of 4
AED
15.50
AED 193.75 per Kilo
20gx4
Tom. 10:00 AM
Al Rawdah Turkey Strips, 200g
AED
16.49
AED 82.45 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Halabi Classic Salted Mix Nuts, 300g
AED
21.79
300g
Tom. 10:00 AM
Green Giant Frozen Green Peas and Diced Carrots, 450g
AED
10.79
AED 23.98 per Kilo
450g
Tom. 10:00 AM
Los Pinos Almonds Powder
AED
15.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tom. 10:00 AM
Green Giant Garden Green Peas, 450g
AED
10.79
AED 23.98 per Kilo
450g
Tom. 10:00 AM
Activia Low Fat Fresh Laban, 850ml
AED
8.89
AED 10.46 per Liter
850ml
Tom. 10:00 AM
Kerrygold Red Cheddar Cheese 200g
AED
19.29
AED 96.45 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Almarai Low Fat Fresh Laban with Vitamins, 180ml
AED
1.89
AED 10.50 per Liter
180ml
Tom. 10:00 AM
10% OFF
Al Ain Fresh Chicken Whole Leg 500g
AED
15.29
16.99
AED 30.58 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Saha Eco Fed Eggs 15 PCS
AED
37.29
15 PCS
Tom. 10:00 AM
Qualiko Frozen Whole Chicken 1.2kg
AED
17.29
1.2kg
Tom. 10:00 AM
Carrefour Fresh Chicken 1kg
AED
21.79
1kg
Tom. 10:00 AM
Fresh Red Radish
AED
0.99
1 Bunch
Tom. 10:00 AM
Kaval Bulgarian White Sheep Milk Cheese, 400g
AED
37.79
AED 94.48 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Home
Categories
Profile
Cart