Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Tomorrow 10:00 AM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
sliced-bakery
Sort by: Relevance
Brand
Carrefour
l'usine
Golden Loaf
Royal Bakery
Baker Street
Modern Bakery
Origin Country
United Arab Emirates
Saudi Arabia
France
Bangladesh
United Kingdom
Size
600g
275g
360g
400g
700g
450g
Show more (7)
Price
AED 2 - 26
Filters
Sort
BESTSELLER
L'usine Sliced White Bread, 600g
AED
5.19
AED 8.65 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
BESTSELLER
l’usine Sliced Milk Bread, 600g
AED
7.29
AED 12.15 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
BESTSELLER
l'usine Brown Sandwich Bread, 600g
AED
5.89
AED 9.82 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
BESTSELLER
Carrefour White Bread, 600g
AED
4.39
AED 7.32 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
Carrefour Milk Bread, 600g
AED
6.59
AED 10.98 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
l’usine Sliced Milk Bread, 275g
AED
3.89
AED 14.15 per Kilo
275g
Tom. 10:00 AM
Carrefour Milk Bread, 360g
AED
4.59
AED 12.75 per Kilo
360g
Tom. 10:00 AM
Carrefour Sliced Brown Bread, 600g
AED
5.19
AED 8.65 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
Carrefour White Bread, 360g
AED
2.69
AED 7.47 per Kilo
360g
Tom. 10:00 AM
Golden Loaf Milk Bread, 500g
AED
5.69
AED 11.38 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
L'usine Bran Sliced Bread, 615g
AED
6.49
AED 10.55 per Kilo
615g
Tom. 10:00 AM
Modern Bakery Sandwich Bread White Medium, 500g
AED
5.49
AED 10.98 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Golden Loaf Milk Bread Small, 250g
AED
2.89
AED 11.56 per Kilo
250g
Only 2 left
Tom. 10:00 AM
l’usine Sliced Brown Bread, 275g
AED
3.89
AED 14.15 per Kilo
275g
Tom. 10:00 AM
Royal Bakers Sliced Bread White, Large, 600g
AED
4.89
AED 8.15 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
l’usine Multigrain Sliced Brown Bread, 275g
AED
3.89
AED 14.15 per Kilo
275g
Tom. 10:00 AM
Baker Street Sliced White Loaf, 550g
AED
26.49
AED 48.16 per Kilo
550g
Tom. 10:00 AM
Carrefour Sliced Brown Bread, 360g
AED
4.49
AED 12.47 per Kilo
360g
Tom. 10:00 AM
Golden Loaf Small Sliced White Bread, 240g
AED
2.79
240g
Only 1 left
Tom. 10:00 AM
Multiseed Sandwich Loaf Bread 400g
AED
7.49
400g
Tom. 10:00 AM
Royal Bakers Sliced Brown Bran Bread, 600g
AED
4.89
AED 8.15 per Kilo
600g
Tom. 10:00 AM
Carrefour Farmhouse Wholemeal Loaf Bread 400g
AED
5.79
400g
Tom. 10:00 AM
Golden Loaf Small Brown Bread, 275g
AED
3.29
AED 11.96 per Kilo
275g
Only 2 left
Tom. 10:00 AM
Protein Sandwich Bread 450g
AED
11.49
450g
Tom. 10:00 AM
Farmhouse Bread 400g
AED
5.49
400g
Tom. 10:00 AM
Nordlander Sandwich Bread 450g
AED
8.49
450g
Tom. 10:00 AM
Wholemeal Farmhouse Bread 700g
AED
8.29
700g
Tom. 10:00 AM
Farmhouse Sandwich Bread 700g
AED
7.79
700g
Tom. 10:00 AM
Sandwich Milk Bread 650g
AED
8.99
650g
Tom. 10:00 AM
White Sandwich Loaf Bread 700g
AED
6.29
700g
Tom. 10:00 AM
Soft Roll Bread 15 Pieces
AED
5.49
15 Pieces
Tom. 10:00 AM
Home
Categories
Profile
Cart