Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 2:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Bakery
Fresh Breads & Flatbreads
Artisan & Specialty Bread
Artisan & Specialty Bread
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Capricorn Bakery
Modern Bakery
Reef
Al Arz
Origin Country
United Arab Emirates
France
Oman
Size
1 Pack
250g
400g
1 Piece
5 Pieces
200g
Show more (8)
Price
AED 0 - 24
Filters
Sort
Deals
White Bloomer Sourdough Bread
AED
8.79
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Baguette 250g
AED
0.94
250g
Tod. 2:00 PM
33% OFF
Ends in 5 days
BESTSELLER
Ends in 5 days
Country Bloomer Sourdough Bread
AED
6.99
10.49
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Seeded Country Sourdough Bread
AED
12.29
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Baguette Tradition 1 Piece
AED
1.02
AED 2.91 per Kilo
1 Piece
Tod. 2:00 PM
White Sourdough Baguette
AED
5.79
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Kraftkorn Sourdough Bread
AED
11.99
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Carrefour Bio Organic Pre-Baked Country Half Baguettes, 250g, Pack of 2
AED
16.49
AED 32.98 per Kilo
250gx2
Tod. 2:00 PM
French Bread 400g
AED
3.99
400g
Tod. 2:00 PM
Protein Bloomer Sourdough Bread
AED
12.29
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Portuguese Breads 10-Piece Pack
AED
8.99
10 Piece
Tod. 2:00 PM
Olive Country Sourdough Bread
AED
11.79
1 Pack
Tod. 2:00 PM
High-Fiber Sourdough Bread
AED
11.79
1 Pack
Tod. 2:00 PM
French Village Sourdough Bread
AED
11.79
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Sunflower Country Sourdough Bread
AED
11.99
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Viennese Dejeunette 5-Piece Pack
AED
7.99
5 Pieces
Tod. 2:00 PM
Dejeunette 5-Piece Pack
AED
6.99
5 Pieces
Tod. 2:00 PM
Portuguese Breads 5-Piece Pack
AED
4.99
5 Pieces
Tod. 2:00 PM
Sourdough Bread
AED
1.41
1 Piece
Tod. 2:00 PM
BESTSELLER
Reef Diet High Fiber Bread, 200g
AED
16.79
AED 62.19 per Kilo
200g
Tod. 2:00 PM
Moroccan Bread 2-Piece Pack
AED
0.75
AED 1.88 per Kilo
2 Piece
Tod. 2:00 PM
Sesame Baguettte Bread 250g
AED
3.99
250g
Tod. 2:00 PM
Sesame Kaak
AED
7.50
300g - Pack size 1kg
Only 2 left
Tod. 2:00 PM
Viennese Baguette
AED
3.99
Tod. 2:00 PM
Norlander Bread
AED
14.99
1 Pack
Tod. 2:00 PM
Roggenbrot Rye 400g
AED
12.79
400g
Tod. 2:00 PM
Bauernbrot German 400g
AED
12.29
400g
Tod. 2:00 PM
Baguette Wholemeal
AED
4.99
1 Piece
Tod. 2:00 PM
Demi Half Baguette Wholemeal 130g
AED
2.49
AED 19.15 per Kilo
130g
Tod. 2:00 PM
Bakemart Gluten-Free Grissini Mixed Flavors 100g
AED
16.75
100g
Tod. 2:00 PM
Fougasse with Olives 250g
AED
3.16
AED 12.64 per Kilo
250g
Tod. 2:00 PM
Cheese Fougasse 250g
AED
3.79
250g
Tod. 2:00 PM
Modern Bakery Falafel Bread, 250g
AED
2.19
AED 8.76 per Kilo
250g
Tod. 2:00 PM
Sourdough Round Bread 400g
AED
8.99
400g
Tod. 2:00 PM
Modern Bakery Flat Oatmeal Bread, 240g
AED
8.19
AED 34.13 per Kilo
240g
Tod. 2:00 PM
Al Arz Automatic Bakery Kaak, 400g
AED
11.79
AED 29.47 per Kilo
400g
Tod. 2:00 PM
Reef Diet Barley Bread, 200g
AED
22.79
AED 84.41 per Kilo
200g
Tod. 2:00 PM
Modern Bakery Rietman Spelt Wholemeal Bread, 250g
AED
12.79
AED 51.16 per Kilo
250g
Tod. 2:00 PM
Capricorn Mongo Bread, 350g
AED
6.29
AED 17.97 per Kilo
350g
Only 4 left
Tod. 2:00 PM
Capricorn Ube Bread 350g
AED
6.29
AED 17.97 per Kilo
350g
Tod. 2:00 PM
Cheese Bread
AED
1.49
1 Piece
Tod. 2:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart