Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 4:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Frozen Food
Ready Meals & Appetizers
Vegetarian Bites & Paneer
Vegetarian Bites & Paneer
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Al Kabeer
Amul
Good Seoul
Mumtaz
Americana
Jekor
Show more (4)
Origin Country
United Arab Emirates
India
Lebanon
Philippines
Saudi Arabia
Size
200g
1kg
227g
300g
320g
350g
Show more (6)
Price
AED 6 - 41
Filters
Sort
Deals
Choose Better
Al Kabeer Felafel, 360g
AED
9.79
AED 27.19 per Kilo
360g
Tod. 4:30 PM
13% OFF
Mumtaz Paneer Cubes 200g
AED
6.79
7.79
AED 33.95 per Kilo
200g
Tod. 4:30 PM
6% OFF
Kohinoor Indian Cottage Cheese Paneer, 200g
AED
9.29
9.89
AED 46.45 per Kilo
200g
Tod. 4:30 PM
15% OFF
Al Kabeer Paneer Cubes, 200g
AED
8.79
10.29
AED 43.95 per Kilo
200g
Tod. 4:30 PM
Mumtaz Paneer Cheese Cubes 1kg
AED
27.29
1kg
Only 4 left
Tod. 4:30 PM
14% OFF
Al Kabeer Stuffed Felafel, 750g
AED
24.79
28.79
AED 33.05 per Kilo
750g
Tod. 4:30 PM
5% OFF
Choose Better
Jekor Falafel With Coriander 600g
AED
12.29
12.99
AED 20.48 per Kilo
600g
Tod. 4:30 PM
Amul Malai Paneer Block, 200g
AED
7.99
AED 41.45 per Kilo
200g
Tod. 4:30 PM
Americana Original Recipe Falafel, 500g
AED
10.99
AED 21.98 per Kilo
500g
Tod. 4:30 PM
Switch Plant-Based Burger Patties 460g
AED
41.29
460g
Tod. 4:30 PM
Good Seoul Corndog Double Cheese, 320g
AED
27.99
AED 87.47 per Kilo
320g
Tod. 4:30 PM
Good Seoul Corndog Potato Cheese, 300g
AED
27.99
AED 93.30 per Kilo
300g
Tod. 4:30 PM
Al Kabeer Vegetable Burger, 227g
AED
11.79
AED 51.94 per Kilo
227g
Tod. 4:30 PM
Lucia Frozen Grated Cassava, 454g
AED
7.69
AED 16.94 per Kilo
454g
Only 4 left
Tod. 4:30 PM
Amul Malai Paneer Dice, 1kg
AED
32.99
1kg
Only 2 left
Tod. 4:30 PM
Plein Soleil Falafel, 350g
AED
16.01
AED 45.74 per Kilo
350g
Tod. 4:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart