Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 10:30 AM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Home
Food Cupboard
Nuts, Dates & Dried Fruits
Dried Fruits
Dried Fruits
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Bayara
Seeberger
Origin Country
United Arab Emirates
India
Thailand
United States of America
Turkey
United States
Show more (11)
Size
200g
400g
250g
125g
100g
1410g
Show more (5)
Price
AED 7 - 295
Filters
Sort
Deals
Bayara Golden Raisins, 250g
AED
10.79
AED 43.16 per Kilo
250g
Tod. 10:30 AM
Bayara Mixed Dried Fruits 400g
AED
19.99
AED 49.97 per Kilo
400g
Tod. 10:30 AM
Bayara Dried Cranberries, 125g
AED
15.79
AED 126.32 per Kilo
125g
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Sweet Mixture
AED
8.10
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Fruit Mix
AED
17.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Lemon Pistachios
AED
16.60
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Dried Strawberries
AED
9.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Caramelized Pecans
AED
19.90
100g - Approx 20 pieces/KG
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Premium Salted Almonds
AED
11.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 10:30 AM
Seeberger Dried Mango Strips, 100g
AED
33.29
AED 332.90 per Kilo
100g
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Pine Seeds Pakistan
AED
29.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 10:30 AM
Seeberger Blue Raisins (Kishmish), 200g
AED
17.79
AED 88.95 per Kilo
200g
Tod. 10:30 AM
Bayara Raisins Brown 400g
AED
14.99
AED 37.48 per Kilo
400g
Tod. 10:30 AM
Bayara Brown Raisins, 250g
AED
9.49
AED 37.96 per Kilo
250g
Tod. 10:30 AM
Seeberger Soft Prunes Pitted, 200g
AED
27.29
AED 136.45 per Kilo
200g
Tod. 10:30 AM
Bayara Prunes Pitted 400g
AED
25.79
AED 64.48 per Kilo
400g
Tod. 10:30 AM
Sultan chocolate Dates Assorted 450g
AED
25.29
450g
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Papaya Slice
AED
5.40
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 10:30 AM
Los Pinos Watermelon Slice
AED
9.40
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 10:30 AM
Bayara Prunes Dried Jumbo 200g
AED
12.99
AED 64.95 per Kilo
200g
Tod. 10:30 AM
Bayara Prunes Dried Jumbo 400g
AED
19.99
AED 49.97 per Kilo
400g
Tod. 10:30 AM
Seeberger Cranberries, 125g
AED
29.49
AED 226.85 per Kilo
125g
Tod. 10:30 AM
Bayara Apricots Dried 400g
AED
41.99
400g
Tod. 10:30 AM
Bayara Raisins golden Jumbo 400g
AED
29.99
400g
Only 2 left
Tod. 10:30 AM
Los Pinos 4-Piece Chocolate Box
AED
255.00
1410g
Tod. 10:30 AM
Los Pinos 2-Piece Nuts and 2-Piece Chocolate Box
AED
229.00
1910g
Tod. 10:30 AM
Maison Samira Maatouk Organic Black Tea Pyramid 15-Piece Box 30g
AED
38.00
15 Tea Bags
Tod. 10:30 AM
Los Pinos 3-Piece Nuts and 3-Piece Chocolate Box
AED
159.00
1598g
Tod. 10:30 AM
Home
Categories
Profile
Cart