Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 12:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Next
Home
Food Cupboard
Nuts, Dates & Dried Fruits
Dried Fruits
Dried Fruits
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Bayara
Seeberger
Origin Country
United Arab Emirates
Thailand
United States of America
India
Turkey
United States
Show more (12)
Size
200g
400g
250g
125g
100g
1410g
Show more (5)
Price
AED 7 - 295
Filters
Sort
Deals
31% OFF
Los Pinos Raw Almonds
AED
11.10
16.20
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
17% OFF
Los Pinos Salted Jumbo Cashews
AED
12.00
14.40
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
30% OFF
Los Pinos Dried Cranberries
AED
7.00
10.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
27% OFF
Los Pinos Crystal-Salted Pistachios
AED
11.60
15.80
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
14% OFF
Los Pinos Dried Figs
AED
12.00
13.90
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
38% OFF
Los Pinos Dried Jumbo Apricots
AED
13.00
21.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
20% OFF
Los Pinos Sliced Dried Mangoes
AED
12.00
15.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 12:00 PM
58% OFF
Los Pinos Salted Pumpkin Seeds
AED
3.80
9.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
16% OFF
Los Pinos Energy Mixed Nuts
AED
7.30
8.67
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
32% OFF
Los Pinos Kri Kri Peanuts
AED
6.50
9.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Peanut Butter
AED
19.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Raw Cashews
AED
18.00
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
BESTSELLER
Los Pinos Raw Jumbo Walnuts
AED
14.30
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Raw Jumbo Almonds
AED
12.80
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Almond Butter
AED
14.88
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Raw Jumbo Cashews
AED
14.80
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Raw Walnuts (ECO)
AED
22.25
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Raw Pecans
AED
12.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Salted Jumbo Pistachios
AED
13.90
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Brazil Nuts
AED
19.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Roasted Unsalted Jumbo Almonds
AED
12.60
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Salted Peanuts
AED
9.80
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Bayara Raisins golden Medium 200g
AED
9.99
AED 49.95 per Kilo
200g
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Premium Raw Walnuts
AED
16.40
200g - Approx 5 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Cashew With Milk Chocolate
AED
23.25
150g - Approx 7 pieces/KG
Only 1 left
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Cashews Salted
AED
10.24
150g - Approx 250 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Pumpkin Seed Kernels
AED
15.00
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Unsalted Pumpkin Seeds
AED
11.49
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Roasted Hazelnuts
AED
15.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Mixed Nuts
AED
15.75
300g - Approx 3 pieces/KG
Only 2 left
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Dried Prunes
AED
9.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Slivered Almonds
AED
15.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Black Raisins
AED
14.25
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Dried Prunes 400g
AED
19.99
400g
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Dried Apricot Circle 200g
AED
7.99
200g
Only 2 left
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Round Bretzels
AED
10.17
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Bayara Cranberries Dried 200g
AED
23.49
AED 117.45 per Kilo
200g
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Cashew With Pepper
AED
7.70
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Salted Sunflower Seeds
AED
9.00
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Unsalted Full Of Life Mix Nuts
AED
12.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Golden Raisins 300g
AED
18.49
300g
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Pitted Prunes
AED
13.50
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Dried Figs 200g
AED
17.49
200g
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Sunflower Seed Kernels
AED
10.20
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Coconut Powder 250g
AED
8.29
250g
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Golden Raisins
AED
13.75
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Brown Raisins
AED
6.60
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Almonds Powder
AED
15.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Raw Macadamias
AED
15.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Bayara Mixed Dried Fruits & Nuts 200g
AED
17.99
AED 89.95 per Kilo
200g
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Extra Supreme Mixed Nuts
AED
10.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Coconut Powder
AED
8.25
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Raw Cashews
AED
16.35
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Bayara Figs Turkey 200g
AED
19.99
AED 99.95 per Kilo
200g
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Chilli Cashews
AED
15.30
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Apricots Dried
AED
10.42
150g - Approx 250 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Salted Almonds
AED
14.20
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Barbeque-Flavored Almonds
AED
13.92
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Cocktail Mixed Nuts
AED
15.90
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:00 PM
Los Pinos Kamar Aldin 400g
AED
13.99
400g
Tod. 12:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart