Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 12:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Food Cupboard
Cooking Ingredients
Oils & Ghee
Vegetable Ghee
Vegetable Ghee
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Aseel
Carrefour
Hayat
Dalal
Origin Country
United Arab Emirates
Kuwait
Size
1kg
1.150L
1kgx2
2L
500ml
500mlx2
Show more (1)
Price
AED 9 - 54
Filters
Sort
Deals
Hayat, Pure Vegetable Ghee, 5kg
AED
54.79
AED 13.70 per Kilo
5kg
Tod. 12:30 PM
38% OFF
Carrefour Vegetable Ghee Tin, 1kg Pack of 2
AED
16.99
27.29
1kgx2
Tod. 12:30 PM
Carrefour Vegetable Ghee Tin 1kg
AED
12.79
1kg
Tod. 12:30 PM
Aseel Vegetable Ghee, 500ml Pack of 2
AED
15.99
500mlx2
Tod. 12:30 PM
Aseel Vegetable Ghee, 500ml
AED
9.79
AED 19.58 per Liter
500ml
Tod. 12:30 PM
Aseel Vegetable Ghee, 2L
AED
32.99
AED 16.50 per Liter
2L
Tod. 12:30 PM
Hayat Pure Vegetable Ghee, 1kg
AED
15.29
1kg
Tod. 12:30 PM
Kuwait Flour Mills and Bakeries Dalal Vegetable Ghee, 1kg
AED
23.29
1kg
Tod. 12:30 PM
45% OFF
Aseel Vegetable Ghee, 1.150L
AED
10.99
19.99
AED 9.56 per Liter
1.150L
Tod. 12:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart