Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 2:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Food Cupboard
Cooking Ingredients
Cooking Sauces & Pastes
Tomato Paste
Tomato Paste
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Al Ain
Pomi
Safa
Heinz
Al Alali
Show more (6)
Origin Country
Egypt
Italy
United Arab Emirates
Bahrain
Kuwait
Saudi Arabia
Show more (4)
Size
135gx8
135g
500g
400g
70g
1.1kg
Show more (12)
Price
AED 1 - 36
Filters
Sort
Deals
Ad
Mutti Tomato Puree, 500g
AED
11.49
AED 22.98 per Kilo
500g
Tod. 2:00 PM
Carrefour Tomato Paste 135g
AED
1.49
AED 11.04 per Kilo
135g
Tod. 2:00 PM
Al Ain Tomato Paste Pouch, 70g
AED
1.39
AED 19.86 per Kilo
70g
Tod. 2:00 PM
Safa Tomato Paste, 400g
AED
3.29
AED 8.23 per Kilo
400g
Tod. 2:00 PM
KDD Tomato Paste 135g
AED
1.49
AED 11.04 per Kilo
135g
Tod. 2:00 PM
ADD 3 - 30% OFF 3rd
Carrefour Tomato Paste 135g Pack of 8
AED
9.79
AED 9.06 per Kilo
135gx8
Tod. 2:00 PM
Parmalat Pomi Strained Tomatoes Passata, 500g
AED
7.39
AED 14.78 per Kilo
500g
Tod. 2:00 PM
Carrefour Tomato Paste Pouch 70g
AED
1.29
AED 18.43 per Kilo
70g
Tod. 2:00 PM
Pomi Chopped Tomatoes, 500g
AED
8.29
AED 16.58 per Kilo
500g
Tod. 2:00 PM
Safa Tomato Paste, 850g
AED
6.69
AED 7.87 per Kilo
850g
Tod. 2:00 PM
28% OFF
Ends in 5 days
Heinz Rich And Thick Tomato Paste 135g Pack of 8
AED
12.99
17.99
AED 12.03 per Kilo
135gx8
Tod. 2:00 PM
Al Alali Tomato Paste, 130g
AED
2.89
AED 22.23 per Kilo
130g
Tod. 2:00 PM
Carrefour Classic Tomato Sauce, 400g
AED
14.29
AED 35.72 per Kilo
400g
Tod. 2:00 PM
Carrefour Classic Tomato Purée, 200g, Pack of 3
AED
6.79
AED 11.32 per Kilo
200gx3
Tod. 2:00 PM
Al Ain Tomato Paste, 135g Pack of 8
AED
11.99
AED 11.10 per Kilo
135gx8
Tod. 2:00 PM
Pomi Strained Tomatoes Passata, 1kg
AED
14.49
1kg
Tod. 2:00 PM
Al Ain Tomato Paste Tetra Pack, 135g
AED
1.69
AED 12.52 per Kilo
135g
Tod. 2:00 PM
Pomi Tomato Paste Tube, 200g
AED
6.69
AED 33.45 per Kilo
200g
Tod. 2:00 PM
Al Alali Tomato Paste, 130g Pack of 8
AED
22.79
AED 21.91 per Kilo
130gx8
Tod. 2:00 PM
Heinz Tomato Paste 135g
AED
2.49
AED 18.44 per Kilo
135g
Tod. 2:00 PM
Rabee Tomato Paste, 400g
AED
5.69
AED 14.23 per Kilo
400g
Tod. 2:00 PM
Pomì Chopped Tomatoes, 1kg
AED
13.79
1kg
Tod. 2:00 PM
Rabee Tomato Paste, 850g
AED
11.79
AED 13.87 per Kilo
850g
Tod. 2:00 PM
El Basha Tomato Paste, 1350g
AED
29.29
AED 21.70 per Kilo
1350g
Tod. 2:00 PM
43% OFF
Carrefour Tomato Paste 1.1kg Pack of 2
AED
13.99
24.49
AED 7 per Kilo
1.1kgx2
Tod. 2:00 PM
Carrefour Tomato Paste 1.1kg
AED
12.29
AED 11.17 per Kilo
1.1kg
Tod. 2:00 PM
Carrefour Classic Tomato Purée, 500g
AED
8.79
AED 17.58 per Liter
500g
Tod. 2:00 PM
Carrefour Basil Tomato Puree, 200g, Pack of 3
AED
5.99
AED 9.98 per Kilo
200gx3
Tod. 2:00 PM
Carrefour Bio Organic Tomato Pulp, 200g, Pack of 2
AED
6.29
200gx2
Tod. 2:00 PM
Al Ain Tomato Paste, 1.1kg
AED
16.49
1.1kg
Tod. 2:00 PM
Al Ain Tomato Paste, 70g
AED
1.69
AED 24.14 per Kilo
70g
Tod. 2:00 PM
Heinz Tomato Paste 135g Pack of 8
AED
16.79
AED 15.55 per Kilo
135gx8
Tod. 2:00 PM
KDD Original Tomato Paste, 135g Pack of 8
AED
15.49
AED 14.34 per Kilo
135gx8
Tod. 2:00 PM
Yamama Tomato Paste, 1075g
AED
16.79
AED 15.62 per Kilo
1075g
Tod. 2:00 PM
ADD 3 - 30% OFF 3rd
Al Ain Tomato Paste, 70g Pack of 25
AED
36.29
AED 20.74 per Kilo
70gx25
Only 4 left
Tod. 2:00 PM
Burcu Mixed Pepper And Tomato Paste 600g
AED
23.29
AED 38.82 per Kilo
600g
Tod. 2:00 PM
Safa Tomato Paste 135g, Pack of 8
AED
7.99
AED 7.40 per Kilo
135gx8
Tod. 2:00 PM
Zahrat Safa Tomato Paste, 130g, Pack of 8
AED
16.29
130gx8
Tod. 2:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart