Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 8:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Food Cupboard
Rice, Pasta & Pulses
Rice
Special Rice
Special Rice
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Tilda
Carrefour
Daawat
Priya
Origin Country
India
France
United Kingdom
United Arab Emirates
Uruguay
Size
250g
1kg
500g
125gx4
400g
5kg
Price
AED 1 - 43
Filters
Sort
Deals
Reflets De France Riz De Camargue IGP Rice 400g
AED
1.28
AED 3.20 per Kilo
400g
Only 2 left
Tod. 8:30 PM
Tilda Premium Long Grain Rice 250g
AED
11.99
AED 47.96 per Kilo
250g
Tod. 8:30 PM
Tilda Wholegrain Basmati & Quinoa Rice 250g
AED
11.99
AED 47.96 per Kilo
250g
Tod. 8:30 PM
Tilda Wholegrain Giant Wild Rice 250g
AED
43.79
AED 175.16 per Kilo
250g
Tod. 8:30 PM
5% OFF
Priya Sona Masoori Raw Rice, 5kg
AED
29.29
30.99
AED 5.86 per Kilo
5kg
Tod. 8:30 PM
Carrefour Classic 5-Minute Long Grain Rice, 125g, Pack of 4
AED
8.29
AED 16.58 per Kilo
125gx4
Tod. 8:30 PM
Carrefour Extra Long Grain Red and Wild Rice Blend, 500g
AED
12.29
AED 24.58 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Tilda Whole Grain Brown Basmati Rice, 1kg
AED
16.79
1kg
Tod. 8:30 PM
Daawat Quick Cooking Brown Basmati Rice, 1kg
AED
23.29
1kg
Tod. 8:30 PM
Tilda Fragrant Jasmine Rice 500g
AED
14.79
AED 134.45 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart