Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 4:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Food Cupboard
Rice, Pasta & Pulses
Rice
Australian & Egyptian Rice
Australian & Egyptian Rice
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Sunwhite
Pharoes
Cleopatra
Egyptian Farms
Origin Country
Egypt
Vietnam
Australia
Japan
Spain
United Arab Emirates
Size
5kg
2kg
10kg
1kg
6kg
Price
AED 9 - 76
Filters
Sort
Deals
Ad
BESTSELLER
Sunwhite Calrose Medium Grain White Rice, 5kg
AED
38.79
AED 7.76 per Kilo
5kg
Tod. 4:00 PM
Ad
Sunwhite Calrose Medium Grain White Rice, 1kg
AED
9.19
1kg
Tod. 4:00 PM
24% OFF
Pharoes Egyptian Rice, 5kg
AED
21.99
28.99
AED 4.40 per Kilo
5kg
Tod. 4:00 PM
Egyptian Farms Egyptian Rice, 5kg
AED
40.49
AED 8.10 per Kilo
5kg
Tod. 4:00 PM
ADD 3 - 30% OFF 3rd
Pharoes Egyptian Rice, 5kg
AED
30.79
AED 6.16 per Kilo
5kg
Tod. 4:00 PM
BESTSELLER
Sunwhite Calrose Medium Grain White Rice, 2kg
AED
16.99
AED 8.50 per Kilo
2kg
Tod. 4:00 PM
Cleopatra Egyptian Rice, 5kg
AED
25.79
AED 5.16 per Kilo
5kg
Tod. 4:00 PM
Pharoes Egyptian Rice, 2kg
AED
12.79
AED 6.40 per Kilo
2kg
Tod. 4:00 PM
Egyptian Farms Egyptian Rice 5kg
AED
29.49
AED 5.90 per Kilo
5kg
Tod. 4:00 PM
Cleopatra Egyptian Rice, 2kg
AED
14.79
AED 7.40 per Kilo
2kg
Tod. 4:00 PM
Ad
Sunwhite Calrose Medium Grain White Rice, 10kg
AED
76.29
AED 7.63 per Kilo
10kg
Tod. 4:00 PM
Ad
33% OFF
Sunwhite Calrose White Rice, 5kg+1kg
AED
34.99
51.99
AED 5.83 per Kilo
6kg
Tod. 4:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart