Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 6:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Al Safi
Sort by: Relevance
Brand
Al Safi
Origin Country
United Arab Emirates
Saudi Arabia
Size
700g
180g
180gx3
350g
400g
500gx2
Show more (1)
Price
AED 8 - 47
Filters
Sort
Al Safi Turkish Style Premium Labneh Full Fat 180g Pack of 3
AED
14.79
AED 27.39 per Kilo
180gx3
Tod. 6:30 PM
Al Safi Kashkaval Cheese 700g
AED
47.29
AED 67.56 per Kilo
700g
Tod. 6:30 PM
Al Safi Premium Labneh, 180g
AED
8.29
AED 46.06 per Kilo
180g
Tod. 6:30 PM
Al Safi Premium Labneh, 400g
AED
17.49
AED 43.72 per Kilo
400g
Tod. 6:30 PM
Al Safi Premium Labneh, 700g
AED
25.99
AED 37.13 per Kilo
700g
Tod. 6:30 PM
Al Safi Kashkaval Cheese, 350g
AED
27.79
AED 79.40 per Kilo
350g
Tod. 6:30 PM
Al Safi Analogue Spread Cheese Full Fat, 500g, Pack of 2
AED
16.29
500gx2
Tod. 6:30 PM
Al Safi Analogue Shredded Mozzarella, 900g
AED
28.49
AED 31.66 per Kilo
900g
Tod. 6:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart