Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 2:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Lakanto
Sort by: Relevance
Brand
Lakanto
Origin Country
United Arab Emirates
India
United States
Size
235g
100g
384ml
454g
90gx30
Price
AED 23 - 52
Filters
Sort
Lakanto Maple Syrup 384ml
AED
52.29
AED 150.26 per Liter
384ml
Tod. 2:00 PM
Lokanto Classic Monkfruit Sweetener 235g
AED
34.79
AED 148.04 per Kilo
235g
Tod. 2:00 PM
Lakanto Monkfruit Zero Calories Sweetener Sachet 100g
AED
23.79
100g
Tod. 2:00 PM
Lokanto Classic Monkfruit Sweetener, 454g
AED
52.99
AED 116.72 per Kilo
454g
Tod. 2:00 PM
Lakanto Monkfruit Sweetener Golden 90g Pack of 2
AED
23.79
90gx30
Tod. 2:00 PM
Lakanto Monkfruit Sweetner Gold 235g
AED
34.99
AED 148.89 per Kilo
235g
Only 3 left
Tod. 2:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart