Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 8:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Al Rawdah
Sort by: Relevance
All
Meat & Poultry
Chilled Food Counter
Dairy & Eggs
Brand
Al Rawdah
Origin Country
United Arab Emirates
United Arab Emirates, Saudi Arabia
Size
500g
200g
1kg
400g
1.1kg
250g
Show more (9)
Price
AED 6 - 56
Filters
Sort
All
Meat & Poultry
Chilled Food Counter
Dairy & Eggs
Al Rawdah Plain Fresh Chicken Franks, 250g
AED
7.69
AED 30.76 per Kilo
250g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Boneless Skinless Chicken Breast 500g
AED
28.99
AED 57.98 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Whole Chicken 900g
AED
21.49
AED 23.88 per Kilo
900g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Whole Chicken 1kg
AED
23.79
1kg
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Medium White Fresh Eggs, Pack of 30
AED
21.99
30 PCS
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Skinless Whole Legs 400g
AED
15.79
AED 39.47 per Kilo
400g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Chicken Franks 340g Pack of 3
AED
12.49
340gx3
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs 500g
AED
25.49
AED 50.98 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken 1.1kg
AED
25.99
AED 23.63 per Kilo
1.1kg
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Boneless Skinless Chicken Breast 1kg
AED
56.99
1kg
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken Strips, 400g
AED
29.99
400g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken 600g Pack of 2
AED
30.49
AED 25.41 per Kilo
600gx2
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken 700g Pack of 2
AED
34.79
AED 24.85 per Kilo
700gx2
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Tender Chicken Breast 1kg
AED
21.79
1kg
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Chicken Legs 500g
AED
17.79
AED 35.58 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken Wings 500g
AED
9.49
AED 18.98 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Skinless Chicken Thighs 400g
AED
16.49
AED 41.22 per Kilo
400g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Jumbo Beef Hotdog, 400g
AED
22.29
AED 55.72 per Kilo
400g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Chicken Thighs 1kg
AED
49.79
1kg
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Breaded Chicken Burger 300g
AED
8.99
AED 29.97 per Kilo
300g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken Drumstick 500g
AED
17.79
AED 35.58 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken Meat Mince 500g
AED
18.29
AED 36.58 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Skinless Cut Chilled Fresh Chicken 700g
AED
20.79
700g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Smoked Turkey Breast, 200g
AED
15.49
AED 77.45 per Kilo
200g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Turkey Strips, 200g
AED
16.49
AED 82.45 per Kilo
200g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Beef Strips, 200g
AED
15.79
AED 78.95 per Kilo
200g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Mexican Fresh Chicken Mortadella, 200g
AED
6.19
AED 30.95 per Kilo
200g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken Liver 500g
AED
10.99
AED 21.98 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Plain Chicken Mortadella, 350g
AED
11.79
AED 33.69 per Kilo
350g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Chilli Fresh Chicken Mortadella, 200g
AED
6.19
AED 30.95 per Kilo
200g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken Skinless Braai 800g
AED
21.49
AED 26.86 per Kilo
800g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Beef Pastrami, 200g
AED
15.99
AED 79.95 per Kilo
200g
Only 3 left
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Chicken Gizzards 500g
AED
11.29
AED 22.58 per Kilo
500g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Fresh Chicken Mortadella With Pistachio 200g
AED
7.69
AED 38.45 per Kilo
200g
Tod. 8:30 PM
Al Rawdah Chicken Leg 1kg
AED
34.99
1kg
Tod. 8:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart