Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 12:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Next
Carrefour
Sort by: Relevance
All
Kitchen & Dining
Bedroom
Camping & BBQs
Living Room & Home Decor
DIY & Electricals
Bathroom & Laundry
Laundry & Ironing
Home Storage
Oudoor Furniture
Gardening Equipment
Party Supplies
Fulfilled by Carrefour
Fulfilled by Carrefour
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Origin Country
United Arab Emirates
France
Australia
India
United Kingdom
South Korea
Show more (87)
Size
250g
500g
200g
1 Piece
400g
1kg
Show more (94)
Price
AED 10 - 3659
Filters
Sort
Fulfilled by Carrefour
Deals
All
Kitchen & Dining
Bedroom
Camping & BBQs
Living Room & Home Decor
DIY & Electricals
Bathroom & Laundry
Laundry & Ironing
Home Storage
Oudoor Furniture
Gardening Equipment
Party Supplies
Previous slide
Next slide
Los Pinos Pecan With White Chocolate
AED
29.85
150g - Approx 7 pieces/KG
Only 1 left
Tod. 12:30 PM
Lekker Biltong Soul Fire 80g
AED
22.99
80g
Tod. 12:30 PM
Banna Brother African Spicy Flavour Sliced Beef Dry Meat, 40g
AED
22.99
40g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Thyme Drink 10 Cup
AED
21.99
10Cup
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Cress Seeds
AED
7.20
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
BESTSELLER
Al Qamar Premium Baklawa 150g
AED
21.49
AED 143.27 per Kilo
150g
Tod. 12:30 PM
Dates Sagi Loose
AED
21.30
500g - Approx 30 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Iquality Chicken Adobo 400g
AED
17.99
400g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Biryani Masala Powder
AED
14.25
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Ketchup Flavor-Coated Peanuts
AED
14.85
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Lemon Powder
AED
4.00
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Round Whole Chilli
AED
4.00
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Tete De Moine Skin-Pack Cheese
AED
55.00
200g - Pack size Approx. 200-300g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Classic Mixed Nuts
AED
18.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Cheese-Coated Cashews
AED
8.99
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Black Cardamom
AED
18.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Madras Curry Powder
AED
7.80
200g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Nabeel Nafisah Mixed Baklava Tin Box
AED
109.00
750g
Tod. 12:30 PM
Raw Cinnamon and Sesame Seed Honey Fusion 500g
AED
159.00
500g
Tod. 12:30 PM
Ube Cheese Pandesal
AED
2.00
AED 16.67 per Kilo
1 Piece
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Moringa Drink 10 Cup
AED
21.99
10Cup
Tod. 12:30 PM
Enable Haworthia in Line Design Round Cement Pot 14X18cm
AED
50.00
1 Piece
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Dried Blueberries
AED
16.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Keto Pecan Pistachio Biscotti
AED
22.00
1 Piece
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Papaya Dice
AED
6.20
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 1 left
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Chickpeas
AED
6.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Kingdom Dates Dubai Souvenir Dates Buy 2 Get 1 Free 350g
AED
25.99
AED 51.98 per Kilo
350g
Tod. 12:30 PM
Raw Honey and Saffron Fusion 250g
AED
88.99
250g
Tod. 12:30 PM
Balqees Hibiscus Infusion Tea
AED
88.99
70g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Crushed Black Pepper
AED
17.70
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Turmos
AED
9.49
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Premium Lemon Almonds
AED
11.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Customizable
Fresh Faskar
AED
17.99
600g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Lima Beans
AED
13.75
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Exotic Cocktail
AED
13.35
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Helal Pistachio Malban
AED
8.50
100g - Approx 67 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Dried Kiwi Slices
AED
10.60
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos White Pepper Powder
AED
9.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Brezain De Savoie
AED
15.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Banna Brother African Spicy Flavour Beef Dry Meat Snap Sticks, 40g
AED
22.99
40g
Tod. 12:30 PM
Keto Break - Macadamia Flax Seeds Cookies
AED
25.00
Tod. 12:30 PM
Balqees Coco Choco Black Tea
AED
88.99
60g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Shawarma Spices
AED
7.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos White Whole Pepper
AED
7.75
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Hibiscus Drink 10 Cup
AED
21.99
10Cup
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Masoor Gota
AED
10.29
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Fenugreek
AED
7.00
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Trout Roe 50g
AED
68.99
50g
Tod. 12:30 PM
Nabeel Nafisah Baklava Mixed Diet
AED
65.49
400g
Tod. 12:30 PM
Keto Salted Caramel Smore Brownie
AED
23.00
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Cone Nacho Chips
AED
12.60
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Kabseh Spices
AED
15.80
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Nabeel Nafisah Baklava Mixed
AED
25.29
150g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Chamomile Drink 10 Cup
AED
21.99
10Cup
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Chilli-Coated Cashews
AED
8.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Iquality Chilli Chicken 400g
AED
17.99
AED 44.97 per Kilo
400g
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Premium Smoked Almonds
AED
9.95
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Chana Dal
AED
8.99
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 12:30 PM
Los Pinos Zhourat Drink 10 CUP
AED
21.99
10Cup
Tod. 12:30 PM
Iquality Penne Carbonara 400g
AED
19.99
400g
Tod. 12:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart