Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 6:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Previous
Next
Carrefour
Sort by: Relevance
All
Kitchen & Dining
Bedroom
Camping & BBQs
Living Room & Home Decor
DIY & Electricals
Bathroom & Laundry
Laundry & Ironing
Home Storage
Oudoor Furniture
Gardening Equipment
Party Supplies
Fulfilled by Carrefour
Fulfilled by Carrefour
Deals
Today's Deals
Brand
Carrefour
Origin Country
United Arab Emirates
France
India
Australia
United Kingdom
South Korea
Show more (94)
Size
250g
500g
200g
1 Piece
400g
1kg
Show more (94)
Price
AED 10 - 3659
Filters
Sort
Fulfilled by Carrefour
Deals
All
Kitchen & Dining
Bedroom
Camping & BBQs
Living Room & Home Decor
DIY & Electricals
Bathroom & Laundry
Laundry & Ironing
Home Storage
Oudoor Furniture
Gardening Equipment
Party Supplies
Previous slide
Next slide
Leto Fresh Soup Mix
AED
4.99
1 Piece
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Pecan With White Chocolate
AED
29.85
150g - Approx 7 pieces/KG
Only 1 left
Tod. 6:00 PM
Bocconcini 200g
AED
25.99
200g
Only 2 left
Tod. 6:00 PM
Chocolate Gift
AED
79.99
AED 66.66 per Kilo
1kg
Tod. 6:00 PM
Nabeel Nafisah Ghraybeh Tin Box
AED
29.49
400g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Chicken Spices
AED
14.46
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Premium Smoked Cashews
AED
9.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Iquality Chicken Biryani 400g
AED
17.99
AED 44.97 per Kilo
400g
Only 2 left
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Premium BBQ-Flavored Almonds
AED
8.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Healthy Mix
AED
16.90
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Ripe Organic Pomegranates 550g
AED
23.75
500g - Pack size 550g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Long Whole Dried Chillies
AED
14.22
300g - Approx 3 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 6:00 PM
Tamaria with Nuts 300g x3
AED
25.99
AED 28.88 per Kilo
300gx3
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Garam Masala Powder
AED
10.40
200g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Rose Buds
AED
25.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
BESTSELLER
Al Qamar Premium Baklawa 150g
AED
21.49
AED 143.27 per Kilo
150g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Split Moong
AED
6.75
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Pineapple Rings
AED
17.40
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Jareesh Hab
AED
6.49
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Roll Flower Nougat Roll
AED
9.70
100g - Approx 67 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Saffron Premium 1g
AED
40.99
1g
Tod. 6:00 PM
Banna Brother African Original Flavour Beef Dry Meat, 40g
AED
22.99
40g
Tod. 6:00 PM
Customizable
Fresh Ebzimi
AED
11.00
500g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Banna Brother African Spicy Flavour Sliced Beef Dry Meat, 40g
AED
22.99
40g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Black Tea With Cardamon 10 Cup
AED
21.99
10Cup
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Tandoori Masala
AED
8.50
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Classic Mixed Nuts
AED
18.00
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Filets D Anchois Marines 500g
AED
93.99
AED 187.98 per Kilo
Only 2 left
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Cress Seeds
AED
7.20
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Lekker Biltong Soul Fire 80g
AED
22.99
80g
Tod. 6:00 PM
Nabeel Nafisah Braze Tin Box 400g
AED
29.49
400g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Premium Chilli Cashews
AED
11.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 3 left
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Thyme Drink 10 Cup
AED
21.99
10Cup
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Ketchup Flavor-Coated Peanuts
AED
14.85
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Biryani Masala Powder
AED
14.25
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Iquality Chicken Adobo 400g
AED
17.99
400g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Lemon Powder
AED
4.00
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Tete De Moine Skin-Pack Cheese
AED
55.00
200g - Pack size Approx. 200-300g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Round Whole Chilli
AED
4.00
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Black Cardamom
AED
18.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Nabeel Nafisah Mixed Baklava Tin Box
AED
109.00
750g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Madras Curry Powder
AED
7.80
200g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Raw Cinnamon and Sesame Seed Honey Fusion 500g
AED
159.00
500g
Tod. 6:00 PM
Ube Cheese Pandesal
AED
2.00
AED 16.67 per Kilo
1 Piece
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Roasted Chickpeas
AED
10.50
300g - Approx 3 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Dried Blueberries
AED
16.90
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Cheese-Coated Cashews
AED
8.99
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Moringa Drink 10 Cup
AED
21.99
10Cup
Tod. 6:00 PM
Banna Brother African Spicy Flavour Beef Dry Meat Snap Sticks, 40g
AED
22.99
40g
Tod. 6:00 PM
Dates Sagi Loose
AED
21.30
500g - Approx 30 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Raw Yemeni Wildflower Honey 500g
AED
185.00
AED 370 per Kilo
500g
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Papaya Dice
AED
6.20
100g - Approx 10 pieces/KG
Only 1 left
Tod. 6:00 PM
Enable Haworthia in Line Design Round Cement Pot 14X18cm
AED
50.00
1 Piece
Tod. 6:00 PM
Kingdom Dates Dubai Souvenir Dates Buy 2 Get 1 Free 350g
AED
25.99
AED 51.98 per Kilo
350g
Tod. 6:00 PM
Balqees Hibiscus Infusion Tea
AED
88.99
70g
Tod. 6:00 PM
Keto Pecan Pistachio Biscotti
AED
22.00
1 Piece
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Chickpeas
AED
6.50
500g - Approx 2 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Premium Lemon Almonds
AED
11.50
100g - Approx 10 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Crushed Black Pepper
AED
17.70
200g - Approx 5 pieces/KG
Tod. 6:00 PM
Los Pinos Turmos
AED
9.49
1KG - Approx 1 piece/KG
Tod. 6:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart