Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Tomorrow 10:00 AM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Quaker
Sort by: Relevance
Brand
Quaker
Origin Country
United Arab Emirates
United Kingdom
Size
400g
500g
900g
Price
AED 7 - 23
Filters
Sort
Choose Better
Quaker Quick Cooking White Oats 500g
AED
8.19
AED 16.38 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Choose Better
Quaker Whole Oats, 900g
AED
18.29
AED 20.32 per Kilo
900g
Tom. 10:00 AM
ADD 4 - 40% OFF 4th
Choose Better
Quaker Whole Oats, 400g
AED
7.59
AED 18.97 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Quaker Crispy Oats Cereal Oats and Honey, 400g
AED
23.49
AED 58.72 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
ADD 4 - 40% OFF 4th
Choose Better
Quick Cooking Oats Tin, 500g
AED
9.19
AED 18.38 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Quaker Crispy Oats Cereal Raisin Almond, 400g
AED
23.49
AED 58.72 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Quaker Crispy Oats Cereal Cranberry, 400g
AED
23.49
AED 58.72 per Kilo
400g
Tom. 10:00 AM
Home
Categories
Profile
Cart