Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 12:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Fage
Sort by: Relevance
Brand
Fage
Origin Country
Greece
Size
150g
380g
450g
950g
Price
AED 14 - 62
Filters
Sort
Fage Greek Yogurt, 150g
AED
14.99
AED 99.93 per Kilo
150g
Tod. 12:30 PM
Fage Total Greek Yogurt, 450g
AED
32.79
AED 72.87 per Kilo
450g
Only 4 left
Tod. 12:30 PM
Fage Total Greek Yogurt, 150g
AED
14.99
AED 99.93 per Kilo
150g
Only 1 left
Tod. 12:30 PM
Fage Total Greek Yogurt, 150g
AED
14.99
AED 99.93 per Kilo
150g
Tod. 12:30 PM
Fage Total Greek Yoghurt, 450g
AED
32.79
AED 72.87 per Kilo
450g
Tod. 12:30 PM
Fage Total Greek Yoghurt, 950g
AED
62.99
AED 66.31 per Kilo
950g
Tod. 12:30 PM
Fage Coconut Greek Yoghurt, 380g
AED
34.29
AED 90.24 per Kilo
380g
Tod. 12:30 PM
Fage Mango Passionfruit Greek Yoghurt, 380g
AED
34.29
AED 90.24 per Kilo
380g
Tod. 12:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart