Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 12:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Seeberger
Sort by: Relevance
Brand
Seeberger
Origin Country
Germany
Size
150g
200g
50g
125g
100g
Price
AED 16 - 42
Filters
Sort
Seeberger Dried Mango Strips, 100g
AED
33.29
AED 332.90 per Kilo
100g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Soft Prunes Pitted, 200g
AED
27.29
AED 136.45 per Kilo
200g
Tod. 12:00 PM
Bright Bites
Seeberger Almond Cranberry Mix Snack 2go, 50g
AED
16.29
AED 325.80 per Kilo
50g
Tod. 12:00 PM
Bright Bites
Seeberger Roasted Nut and Raisin Mix Snack 2go, 50g
AED
16.29
AED 325.80 per Kilo
50g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Blue Raisins (Kishmish), 200g
AED
17.79
AED 88.95 per Kilo
200g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Brazil Nuts Shelled, 125g
AED
24.79
125g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Cranberries, 125g
AED
29.49
AED 226.85 per Kilo
125g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Luxury Nut and Raisin Mix, 150g
AED
27.29
AED 181.93 per Kilo
150g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Nuts and Berries, 150g
AED
32.29
AED 215.27 per Kilo
150g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Dried Mix Fruits, 200g
AED
26.99
AED 134.95 per Kilo
200g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Walnut Shelled, 150g
AED
42.99
AED 28.66 per Kilo
150g
Tod. 12:00 PM
Seeberger Snack 2Go Mixed Nuts, 50g
AED
16.29
AED 325.80 per Kilo
50g
Tod. 12:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart