Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 4:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Nada
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Nada
Origin Country
Saudi Arabia
United Arab Emirates
Italy
Germany
Size
160g
330ml
320ml
360g
300ml
1L
Show more (4)
Price
AED 2 - 25
Filters
Sort
Deals
Nada 0% Fat Greek Yoghurt, 160g
AED
6.69
AED 41.81 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Plain Zero Fat Drinking Greek Yogurt, 330ml
AED
7.49
AED 22.70 per Liter
330ml
Tod. 4:00 PM
Nada Plain Drinking Greek Yogurt Low Fat 330ml
AED
6.69
AED 20.27 per Liter
330ml
Tod. 4:00 PM
Nada Protein Milk Coffee, 320ml
AED
6.19
AED 19.34 per Liter
320ml
Tod. 4:00 PM
Nada Plain Greek Yogurt, 360g
AED
10.99
AED 30.53 per Kilo
360g
Tod. 4:00 PM
Nada Mixed Berries Greek Yoghurt 160g
AED
5.99
AED 37.44 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Plain Greek Style Smooth and Creamy Yoghurt, 1kg
AED
25.99
1kg
Tod. 4:00 PM
Nada Blackberry and Raspberry with Mixed Fruits Low Fat Drinking Greek Yogurt, 330ml
AED
6.69
AED 20.27 per Liter
330ml
Tod. 4:00 PM
Nada Blackberry and Raspberry with Mixed Fruits Zero Fat Drinking Greek Yogurt, 330ml
AED
7.49
330ml
Tod. 4:00 PM
Nada Plain Greek Yogurt, 160g
AED
6.69
AED 41.81 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Plain Full Fat Greek Yoghurt Family Pack, 360g
AED
10.99
AED 30.53 per Kilo
360g
Tod. 4:00 PM
Nada Plain Low-Fat Greek Yoghurt 160g
AED
6.69
AED 41.81 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Passion Fruit Chia Greek Yogurt Drink, 330ml
AED
6.69
AED 20.27 per Liter
330ml
Tod. 4:00 PM
Nada Strawberry Flavoured 0% Fat Protein Milk, 320ml
AED
6.19
AED 19.34 per Liter
320ml
Tod. 4:00 PM
38% OFF
Nada Greek Labneh, 200g, Pack of 3
AED
17.49
27.99
200gx3
Only 1 left
Tod. 4:00 PM
Nada Strawberry Greek Yoghurt 160g
AED
5.99
AED 37.44 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Plain 0% Fat Protein Milk, 320ml
AED
6.19
AED 19.34 per Liter
320ml
Tod. 4:00 PM
Nada Vanilla Flavoured 0% Fat Protein Milk, 320ml
AED
6.19
AED 19.34 per Liter
320ml
Tod. 4:00 PM
Nada Mango Peach 0% Fat Greek Yogurt, 160g
AED
7.19
AED 44.94 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Strawberry Greek Yogurt Drink, 330ml
AED
6.69
AED 20.27 per Liter
330ml
Tod. 4:00 PM
Nada Blackberry Raspberry Greek Yogurt, 160g
AED
5.99
AED 37.44 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Honey Greek Yogurt, 160g
AED
5.99
AED 37.44 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Creamy Greek Labneh, 200g
AED
8.01
AED 40.05 per Kilo
200g
Tod. 4:00 PM
Nada Mango Greek Yogurt Drink, 330ml
AED
6.69
AED 20.27 per Liter
330ml
Tod. 4:00 PM
Nada Chocolate Flavoured 0% Fat Protein Milk, 320ml
AED
6.19
AED 19.34 per Liter
320ml
Tod. 4:00 PM
Nada Kiwi and Lime Mixed Fruit Nectar, 300ml
AED
2.59
300ml
Tod. 4:00 PM
Nada Blueberry Greek Yoghurt 160g
AED
5.99
AED 37.44 per Kilo
160g
Tod. 4:00 PM
Nada Plain Low-Fat Greek Yoghurt 360g
AED
10.99
AED 30.53 per Kilo
360g
Tod. 4:00 PM
Choose Better
Nada Full Cream Milk 1L
AED
4.79
1L
Tod. 4:00 PM
Nada UHT Lacto Free Full Cream Milk 1L Pack of 4
AED
25.29
AED 6.32 per Liter
1Lx4
Tod. 4:00 PM
Nada Lemon and Mint Mixed Fruit Nectar, 300ml
AED
2.59
300ml
Only 2 left
Tod. 4:00 PM
Nada Dates Flavoured 0% Fat Protein Milk, 320ml
AED
6.19
AED 19.34 per Liter
320ml
Tod. 4:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart