Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 2:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Kellogg's
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Kellogg's
Origin Country
United Kingdom
England
Egypt
Poland
Size
500g
200g
20gx6
375g
330g
340g
Show more (16)
Price
AED 4 - 48
Filters
Sort
Deals
Kellogg's Original Corn Flakes, 750g
AED
31.49
AED 185.24 per Kilo
750g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Frosties Corn Flakes Portion, 35g
AED
4.29
AED 122.57 per Kilo
35g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Less Sugar Original Coco Pops Cereal, 330g
AED
23.99
AED 72.70 per Kilo
330g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Corn Flakes Portion, 24g
AED
4.29
AED 178.75 per Kilo
24g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Chocos, 480g
AED
29.99
AED 62.48 per Kilo
480g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Snack Bar, 20g Pack of 6
AED
14.49
AED 1207.50 per Kilo
20gx6
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Wheat Cereal Portion, 35g
AED
4.29
AED 122.57 per Kilo
35g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Chocos Wheat Cereal Portion, 40g
AED
4.29
AED 107.25 per Kilo
40g
Tod. 2:00 PM
BESTSELLER
Kellogg's The Original Corn Flakes, 375g
AED
16.99
AED 45.31 per Kilo
375g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Honey and Nuts Corn Flakes, 375g
AED
23.79
AED 63.44 per Kilo
375g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Granola Classic Oat Clusters, 340g
AED
25.29
AED 74.38 per Kilo
340g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Rice Krispies Milk Cereal Bar, 20g Pack of 6
AED
17.99
AED 149.92 per Kilo
20gx6
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Chocolate Breakfast Cereal, 480g
AED
29.99
AED 62.48 per Kilo
480g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Fills, 350g
AED
27.49
AED 78.54 per Kilo
350g
Tod. 2:00 PM
ADD 4 - 40% OFF 4th
Kellogg's The Original Corn Flakes, 1kg
AED
34.29
1kg
Tod. 2:00 PM
BESTSELLER
Kellogg's The Original Corn Flakes, 750g
AED
29.49
AED 173.47 per Kilo
750g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Chocos. 330g
AED
23.99
AED 72.70 per Kilo
330g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Rice Krispies Cereal Bars, 20g Pack of 6
AED
14.49
AED 1207.50 per Kilo
20gx6
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Granola Chocolate with Hazelnuts, 600g
AED
32.49
AED 54.15 per Kilo
600g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's The Original Corn Flakes, 500g
AED
19.79
AED 39.58 per Kilo
500g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Jumbo Cereal Flakes, 480g
AED
29.99
AED 62.48 per Kilo
480g
Only 1 left
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Granola Chocolate with Hazelnuts, 340g
AED
23.29
AED 68.50 per Kilo
340g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Granola White Chocolate with Pistachio, 540g
AED
32.49
AED 60.17 per Kilo
540g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Granola Classic Oat Clusters, 600g
AED
32.49
AED 54.15 per Kilo
600g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Froot Loops, 375g
AED
29.49
AED 78.64 per Kilo
375g
Tod. 2:00 PM
Kellogg’s Granola Red Fruits Breakfast Cereal, 600g
AED
32.49
600g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Sultana Bran with Raisins Cereal, 500g
AED
36.29
AED 72.58 per Kilo
500g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Special K The Original Flakes, 440g
AED
32.29
AED 73.39 per Kilo
440g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Fruit N Fibre Flakes, 500g
AED
37.99
AED 75.98 per Kilo
500g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's All Bran Flakes, 375g
AED
25.29
AED 67.44 per Kilo
375g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Milk and Chocolate Cereal Bar, 20g Pack of 6
AED
17.99
AED 149.92 per Kilo
20gx6
Tod. 2:00 PM
Ehrmann High Protein Caramel Style Pudding, 200g
AED
15.79
AED 78.95 per Kilo
200g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Smacks Puffed Wheat Cereal Flakes, 330g
AED
24.99
AED 75.73 per Kilo
330g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Milk and Chocolate Cereal Bar, 20g
AED
4.29
AED 214.50 per Kilo
20g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Rice Krispies Milk Cereal Bar, 20g
AED
4.29
AED 214.50 per Kilo
20g
Only 3 left
Tod. 2:00 PM
Ehrmann High Protein Chocolate Pudding, 200g
AED
15.79
AED 78.95 per Kilo
200g
Tod. 2:00 PM
Ehrmann High Protein White Choc Style Pudding, 200g
AED
15.79
AED 78.95 per Kilo
200g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Original, 650g
AED
38.29
650g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Coco Pops Jumbo Cereal Flakes, 625g
AED
38.29
AED 61.26 per Kilo
625g
Tod. 2:00 PM
BESTSELLER
Choose Better
BESTSELLER
Kellogg's Frosties, 750g
AED
42.79
AED 251.71 per Kilo
750g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Crunchy Nut Corn Flakes, 500g
AED
34.79
AED 69.58 per Kilo
500g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Special K Red Berries Flakes, 500g
AED
48.79
AED 97.58 per Kilo
500g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Variety Pack Corn Flakes, 205g
AED
36.99
AED 180.44 per Kilo
205g
Tod. 2:00 PM
Ehrmann High Protein Vanilla Pudding, 200g
AED
15.79
AED 78.95 per Kilo
200g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Special K Red Berries Flakes, 325g
AED
33.79
AED 103.97 per Kilo
325g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Crunchy Nut Granola Hazelnut and Chocolate Cereal, 380g
AED
23.49
380g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's The Original Corn Flakes, 1kg
AED
33.49
1kg
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Crunchy Nut Granola Fruit and Nut Cereal, 380g
AED
23.49
380g
Tod. 2:00 PM
Kellogg's Granola Chocolate and Hazelnuts with Oats, 340g
AED
17.49
340g
Tod. 2:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart