Scheduled
NOW
Rapid
Bulk
Savings
Electronics+
Today 6:00 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Frozen Food
Frozen Meat & Poultry
Frozen Chicken
Chicken Thigh
Chicken Thigh
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Al Islami
Sadia
Seara
Origin Country
Brazil
Ukraine
Size
900g
Price
AED 18 - 19
Filters
Sort
Deals
Sadia Chicken Thighs, 900g
AED
18.99
AED 21.10 per Kilo
900g
Tod. 6:00 PM
11% OFF
Al Islami Bone-In Skin-On Frozen Chicken Thighs 900g
AED
19.49
21.79
AED 21.66 per Kilo
900g
Tod. 6:00 PM
Qualiko Frozen Chicken Thigh 900g
AED
18.99
AED 21.10 per Kilo
900g
Tod. 6:00 PM
Home
Categories
Profile
Cart