Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Tomorrow 10:00 AM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Fresh Food
Dairy & Eggs
Butter & Margarine
Table Margarine
Table Margarine
Sort by: Relevance
Brand
Blue Band
Marquise
Nawar
Magnolia
Origin Country
Turkey
France
United Arab Emirates
Pakistan
Philippines
Size
200g
250g
500g
235g
475g
Price
AED 7 - 17
Filters
Sort
Flora Buttery Taste Margarine, 500g
AED
16.99
AED 33.98 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Flora Original Margarine, 500g
AED
16.99
AED 33.98 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Flora Buttery Taste Margarine, 250g
AED
9.39
AED 37.56 per Kilo
250g
Tom. 10:00 AM
Magnolia Dari Creme Classic 200g
AED
12.49
AED 62.45 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Nawar Sunflower Margarine 500g
AED
14.29
AED 28.58 per Kilo
500g
Tom. 10:00 AM
Marquis Salted Butter, 200g
AED
11.79
AED 58.95 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Marquis Unsalted Butter, 200g
AED
11.49
AED 57.45 per Kilo
200g
Tom. 10:00 AM
Blue Band Margarine Spread 235g
AED
8.99
AED 38.26 per Kilo
235g
Tom. 10:00 AM
Blue Band Margarine, 475g
AED
17.79
AED 37.45 per Kilo
475g
Tom. 10:00 AM
Nawar Sunflower Trans Fat Free Margarine 250g
AED
7.59
AED 30.36 per Kilo
250g
Tom. 10:00 AM
Flora Original Margarine, 250g
AED
9.39
AED 37.56 per Kilo
250g
Tom. 10:00 AM
Home
Categories
Profile
Cart