Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 8:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Home
Beverages
Powdered Drinks
Hot Chocolate & Melts
Hot Chocolate & Melts
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Nesquik
Cadbury
Klassno
Horlicks
Milo
Origin Country
Egypt
Singapore
Turkey
Malaysia
Switzerland
Size
25g
450g
1kg
200g
30g
30gx10
Price
AED 1 - 42
Filters
Sort
Deals
Cadbury 3-In-1 Hot Chocolate Drink 30g
AED
1.89
30g
Tod. 8:30 PM
BESTSELLER
Nestle Nesquik Chocolate Milk Powder, 450g
AED
17.99
AED 42.83 per Kilo
450g
Tod. 8:30 PM
Nestle Nesquik Chocolate Milk Powder, 200g
AED
8.69
AED 43.45 per Kilo
200g
Tod. 8:30 PM
Klassno Hot Chocolate 3-in-1 Instant Drink Sachet, 25g
AED
1.59
AED 63.60 per Kilo
25g
Tod. 8:30 PM
Klassno Hot Chocolate 3-in-1 Instant Drink 10 Sachet, 25g
AED
16.29
AED 65.16 per Kilo
25g
Tod. 8:30 PM
Cadbury 3-In-1 Hot Cocoa Powder 30g Pack of 10
AED
18.99
30gx10
Tod. 8:30 PM
BESTSELLER
Nestle Milo Energy Chocolate Drink Tin, 450g
AED
38.79
AED 86.20 per Kilo
450g
Tod. 8:30 PM
BESTSELLER
Nestle Nesquik Chocolate Milk Powder, 1kg
AED
36.79
1kg
Tod. 8:30 PM
35% OFF
Horlicks Classic Malt Powder 1kg
AED
42.17
65.00
1 Oct
Home
Categories
Profile
Cart