Scheduled
NOW
60 mins
Rapid
25 mins
Bulk
Savings
Electronics+
Today 12:30 PM
DubaiFestivalCity-Dubai
Search
50,000+
items
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Benlian Food
Sort by: Relevance
All
Free From
Organic Food Cupboard
Brand
Benlian Food
Origin Country
Serbia
Serbia & Montenegro
Size
18gx5
100g
60g
100gx2
Price
AED 7 - 15
Filters
Sort
All
Free From
Organic Food Cupboard
Benlian Sesame and Salt Rice Cakes, 100g Pack of 2
AED
8.99
AED 44.95 per Kilo
100gx2
Tod. 12:30 PM
Benlian Corn and Brown Rice Salted Chips, 60g
AED
7.89
AED 131.50 per Kilo
60g
Tod. 12:30 PM
Benlian Sesame and Salt Rice Cakes, 100g
AED
8.19
AED 81.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Benlian Sour Cream and Chive Flavoured Corn and Brown Rice Chips, 60g
AED
7.89
AED 131.50 per Kilo
60g
Tod. 12:30 PM
Benlian Chia and Quinoa Slim Rice Cakes, 100g
AED
8.19
AED 81.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Benlian Flax and Sunflower Slim Rice Cakes, 100g
AED
8.19
AED 81.90 per Kilo
100g
Tod. 12:30 PM
Benlian Rocky Rice Bars Coconut, 18g, Pack of 5
AED
15.99
18gx5
Tod. 12:30 PM
Benlian Rocky Rice Bars Dark Chocolate 70%, 18g, Pack of 5
AED
15.99
18gx5
Tod. 12:30 PM
Benlian Rocky Rice Bars Milk Chocolate, 18g, Pack of 5
AED
15.99
18gx5
Tod. 12:30 PM
Benlian Rocky Rice Bars Choco Strawberry, 18g, Pack of 5
AED
15.99
18gx5
Tod. 12:30 PM
Home
Categories
Profile
Cart